WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Rhino Geciktirici
Rhino Geciktirici

Rhino Power Sertleştirici Geciktirici Özellikli Sprey

EK-3124

Rhino sertleştirici ve geciktirici sprey eczane bilgi tanıtım ve satış sayfası

850,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Rhino Power Sertleştirici Geciktirici Özellikli Sprey Erken Boşalmaya Son

Rhino Power sertleştirici geciktirici özellikli sprey cinsel hayatlarında tutkulu ve verimli birliktelikler isteyen erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Rhino Power orijinal geciktirici sprey erkeklerin cinsel ilişkilerinde karşılaştıkları birtakım rahatsızlıkların giderilerek kişilerin yüksek performans sergilemesini sağlamaktadır. Erkekler cinsel ilişkilerinde belli başlı birtakım nedenlere bağlı olarak erken boşalma ve Erektil Disfonksiyon (sertleşme sorunu) yaşamaktadırlar.

Bu rahatsızlıklar neredeyse her erkeğin cinsel hayatının belli başlı bir döneminde yaşadığı oldukça sık görülen problemlerdir. Ülkemizde özellikle 40 yaşının üzerindeki her iki erkekten birisinin cinsel hayatında erken boşalma ya da ereksiyon sorunuyla karşı karşıya kaldığı bilinmektedir. Erken boşalma ve ereksiyon sorununun bu denli yaygınlaşması doğrultusunda uzmanlar bu rahatsızlıkların giderilmesi doğrultusunda uzun çalışmalar gerçekleştirmişler ve Rhino Power ereksiyon spreyini üretmişlerdir.

Rhino Power sertleştirici ve geciktirici sprey içeriğinde tamamen doğal vitamin ve mineraller barındırır. Saf bitki özlerinden üretilmiş olan doğal ve organik bir cinsel performans arttırıcıdır. Ülkemizde uzun yıllardır satışı gerçekleştirilen Rhino Power geciktirici sprey kullanıcı yorumlarında yakaladığı başarı sayesinde son dönemlerde yaygınlığını ciddi oranda arttırmıştır.

Günümüzde ereksiyon sorunu ve erken boşalma yaşayan binlerce erkeğin cinsel hayatında düzenli olarak kullandıkları Rhino Power sprey kişilerin ilişkilerindeki 1 numaralı yardımcısı haline gelmiştir. İçeriğindeki etken maddeler sayesinde kullanımından kısa süre sonra etkilerini göstermeye başlayan Rhino Power geciktirici sprey etki süresi boyunca hem erken boşalma hem de ereksiyon sorununu tamamen ortadan kaldırarak kişiye muhteşem bir cinsel performans sunmaktadır.

Rhino Power Geciktirici Sprey Nedir?

Rhino Power geciktirici ve sertleştirici sprey cinsel hayatında birtakım problemlerle karşılaşan çiftlerin tutkulu ve keyifli birliktelikler yaşaması amacıyla üretilmiş olan bitkisel içerikli üründür. Rhino Power ereksiyon spreyi geciktirici ve sertleştirici etkileri dolayısıyla erkeklerde temel olarak erken boşalma ve sertleşme sorununun giderilmesinde kullanılmaktadır. İlişki esnasında normale göre çok daha kısa bir süre içerisinde orgazm olunmasına erken boşalma, peniste yeterli sertliğin sağlanamamasınaysa ereksiyon sorunu adı verilmektedir. Cinsel hayatında bu problemlerden herhangi birisiyle karşılaşan erkeğin ilişkilerinde yeterli performans sergilemesi oldukça zordur.

Bu durum kişinin ikili ilişkilerini oldukça zedelemektedir. Böyle bir durumla karşılaşılmaması adına bu rahatsızlıkların tedavisi doğrultusunda üretilmiş olan birçok medikal ürün bulunmaktadır. Ancak bu ürünler arasında Rhino Power sprey doğal etkileri sayesinde kişiler tarafından en sık tercih edilen ürün olmayı başarmıştır.

Rhino Power kullanımından kısa süre sonra afrodizyak etkisi sayesinde kişideki cinsel dürtüleri uyandırarak vücuttaki kan akışını hızlandırır. Böylece peniste güçlü ve uzun süreli bir sertlik meydana getirir. Aynı zamanda penis ucunda hafif bir uyuşukluğa neden olarak cinsel ilişki süresini de uzatır ve kişinin normale nazaran ilişkiyi çok daha uzun süre boyunca devam ettirmesini sağlar.

Rhino Power geciktiricinin peniste meydana getirdiği uyuşukluk oldukça hafiftir ve kişinin ilişki sırasında aldığı hazzı kesinlikle azaltmaz. Tamamen temas yoluyla kullanılan Rhino Power bu etkileriyle erken boşalma ve ereksiyon sorununu doğal ve organik bir şekilde ortadan kaldırarak çiftlere keyifli ve tutkulu birliktelikler sunmaktadır.

Rhino Power Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Rhino Power sertleştirici ve geciktirici spreyin kullanımı gayet kolaydır. Cinsel birliktelikten ortalama 15 – 20 dakika kadar önce kullanılmalıdır. Kullanımda penise 3 – 4 kez püskürtülüp masaj yoluyla spreyin penisin her yerine iyice yaydırılması gerekmektedir. Kullanımın akabinde Rhino Power spreyin iyice emilmesini beklemeniz gerekmektedir. Bu işlemin akabinde ilişkiden hemen önce penis ıslak mendille ya da yıkayarak temizlenir ve ilişkiye hazır hale gelir.

Rhino Power geciktirici krem etki süresi kişiden kişiye değişmektedir ancak ilişki süresini ortalama 20 – 45 dakika arasında uzattığı bilinmektedir. İçeriğinde herhangi bir kimyasal barındırmayan Rhino Power tamamen doğal bir geciktiricidir ve bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Rhino Power Sertleştirici Ve Geciktirici Sprey Nereden Alınır?

Rhino Power geciktirici sprey eczane satışları yetkili satış sitemiz üzerinden gerçekleştirilmektedir. Rhino Power sertleştirici ve geciktirici sprey siparişlerinizi online eczane sitemiz üzerinden çeşitli ödeme imkanlarından faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz. Orijinal Rhino Power eczane garantili ve barkodlu olarak satılmakta ve Türkiye’nin bütün bölgelerine sitemiz üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmaktadır. Rhino Power geciktirici sprey fiyatı bakımından da oldukça uygun bir geciktiricidir ve sitemizde kampanyalı fiyatlarıyla satışa sunulmaktadır.

 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar