WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Remans Dooz
Remans Dooz

Remans Dooz 14000 Geciktirici Sprey

EK-3119

Remans dooz geciktirici sprey ile cinsel ilişki sürenizi 45 dakika ve daha uzun sürelere taşıyabilirsiniz.

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • Hızlı Kargo

Remans Dooz 14000 Geciktirici Sprey Bilgileri

Remans Dooz 14000 geciktirici sprey erkeklerin cinsel hayatlarında çok yaygın olarak karşılaştığı ve kişilerin korkulu rüyası haline gelmiş olan erken boşalma sorununun giderilmesinde kullanılmaktadır. Remans Dooz geciktirici sprey erkekler de çok sık rastlanan sorunun çözümü erken boşalma tedavisi kapsamında uzmanların 1 numaralı tavsiyesidir. İçeriğinde barındırdığı yoğun miktardaki E vitamini ve çeşitli mineraller sayesinde Remans Dooz kullanımının akabinde tamamen doğal bir geciktirici etki göstererek penisteki sertliği de arttırmaktadır.

Günümüzde dünya çapında milyonlarca erkek cinsel ilişkilerinde belli başlı birtakım cinsel işlev bozukluklarıyla karşılaşmaktadır. Bu noktada erkeklerin cinsel hayatlarında en sık karşılaştıkları problemlerden biriside erken boşalmadır. Cinsel ilişkilerinde erken boşalma problemiyle karşılaşan bir erkek ilişkiyi istediği süre boyunca devam ettiremez ve bu durum hem kişi hem de partneri açısından ciddi bir sorun haline gelir.

Erken boşalma sorunu tedavi edilmediği takdirde egzersiz ya da psikolojik yöntemlerle giderilmesi mümkün olmayan bir rahatsızlıktır. Bazı insanlar bu sorunun tedavisi kapsamında üretilmiş olan ürünlere tedirginlikle yaklaşmakta ve önyargılı davranmaktadırlar. Ancak şunun bilinmesi gerekiyor ki, Remans Dooz herhangi bir gıda takviyesi değildir ve vücutta zehirlenme ya da fonksiyon problemi gibi sorunlara yol açmaz.

Bu ürün tamamen temas yoluyla kullanılan ve %100 doğal vitamin ve minerallerden elde edilmiş olan tamamen zararsız bir cinsel ilişki desteğidir. Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylanmış olan Remans Dooz erken boşalma önleyici geciktirici sprey ilişki süresini doğal ve organik yöntemlerle ortadan kaldırmakta ve kişiye muhteşem bir birliktelik imkânı sunmaktadır.

Remans Dooz 14000 Geciktirici Sprey Nedir?

Erken boşalma sorunu her erkeğin ilişkilerinde karşılaşabileceği oldukça yaygın ve can sıkıcı bir cinsel işlev bozukluğudur. Kişiyi her yaşta yakalayabilecek olan erken boşalma sorununun psikolojik ve fizyolojik açıdan birçok nedeni bulunmaktadır. Özellikle günümüz şartlarında kişilerin yaşadığı ekonomik sorunlar, bunalımlar, stres, endişe ya da depresyon gibi birtakım psikolojik durumlar erken boşalma sorununun daha da yayın bir hale gelmesine neden olmuştur.

Aynı zamanda yoğun iş hayatının getirdiği yorgunluk ve vücut bitkinliği ya da yaşlılığa bağlı olarak vücut fonksiyonlarında meydana gelen azalmalar sonucunda da erken boşalma sorunu oldukça yaygınlaşmış ve güncel olarak erkeklerin en sık karşılaştığı cinsel problem haline gelmiştir. Erken boşalma sorunu bunlar gibi fiziksel ya da psikolojik birçok nedene bağlı olarak meydana gelebilir.

Cinsel ilişkilerinde erken boşalma sorunu yaşayan erkekler normale göre çok daha kısa bir süre içerisinde orgazm yaşamaktadır. Bundan dolayı ilişki süresi oldukça kısalmaktadır. Erken boşalma sorunu erkeği etkilediği kadar partnerini de etkilemekte ve cinsel ilişkiyi iki taraf içinde adeta kâbus haline getirmektedir. Bundan dolayı bu rahatsızlık mutlaka tedavi edilmesi gereken ciddi bir ilişki sorunudur. Erken boşalma tedavisi doğrultusunda üretilmiş olan Remans Dooz 14000 geciktirici spreydir.

Oldukça yüksek etkisi sayesinde bu rahatsızlığı tamamen doğal yöntemlerle etki süresi boyunca ortadan kaldırmakta ve kişilere tutkulu birliktelikler sunmaktadır. Kullanımının akabinde ilişki süresini ciddi anlamda uzatarak çiftlerin uzun soluklu birliktelikler yaşamasını sağlar. Remans Dooz ereksiyon sağlayıcı etkide göstererek erkeği hayallerindeki performansa ulaştırmaktadır. Cinsel eczane sitemizden tüm ürünleri güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz.

Remans Dooz 14000 Geciktirici Sprey Sipariş

Remans Dooz geciktirici siparişlerinizi yetkili satış sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. %100 Orijinal Remans Dooz 14000 bandrollü ve hologramlı olarak uygun ve kampanyalı fiyatlarıyla online eczanemizde satışa sunulmaktadır. Remans Dooz 14000 sprey siparişleriniz sitemiz aracılığıyla Türkiye’nin bütün şehirlerine gizli kargoyla hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmaktadır. Sizde uygun ve kampanyalı Remans Dooz 14000 geciktirici sprey fiyatından faydalanarak siparişlerinizi verebilir ve hayal ettiğiniz birlikteliklere ulaşabilirsiniz.

Remans Dooz 14000 Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Tıpkı muadili ürünlerde olduğu gibi Remans Dooz 14000 geciktirici sprey kullanımı da çok kolaydır. Remans Dooz kullanımında cinsel ilişkiden ortalama 5 – 10 dakika önce spreyi 2 – 3 sıkım olacak şekilde penis ucuna sıkmanız gerekmektedir. Ardından masaj yoluyla penis etrafına ve testislere iyice yaymanız ve yine bir süre kurumasını ve iyice emilmesini beklemeniz kullanım açısından yeterli olacaktır.

Sprey iyice emildikten sonra penisinizi temizleyebilir ve cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Remans Dooz 14000 geciktirici sprey etki süresi boyunca cinsel birlikteliği ortalama 20 – 40 dakika arasında uzatmaktadır. Tamamen doğal vitamin ve minerallerden oluşan bu ürünün bilinen herhangi bir yan etkisi ya da zararı bulunmamaktadır.

 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar