WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Provacative Damla
Provacative Damla

Provocative Unisex Damla

EK-136

Provocative Unisex Damla Kadın ve Erkek Kullanımı İçin Uygun Cinsel İstek Artırıcı

659,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • Hızlı Kargo

Provocative Unisex Kadın ve Erkek Uyarıcı Damla

Provocative unisex damla hem erkek hem de kadınların kullanabileceği yüksek etkili bir cinsel ilişki takviyesidir. Provocative unisex azdırıcı ve uyarıcı damla çeşitli dozlarda ve boyutlarda üretilmiştir. Erkeklerin ve kadınların cinsel hayatlarında en sık karşılaştıkları problem olan cinsel isteksizlik ve ilişkiden soğuma gibi rahatsızlıklar Provocative azdırıcı damla etkileri sayesinde tamamen doğal bir şekilde giderilmektedir. Cinsel isteksizlik problemi kişinin ilişkiye girme isteğinin olmaması ve cinsellikten soğuma durumudur. Cinsiyet fark etmeksizin her insan hayatının belli başlı dönemlerinde bu problemle karşılaşabilir.

Cinsel isteksizlik yaşayan bir kişinin ilişkilerinde yeterli performans göstermesi mümkün değildir. Çünkü bu problemle karşılaşan bir insan cinsel ilişki sırasında odaklanamaz, yeterli hazza ulaşamaz ve keyif alamaz. Cinsel isteksizlik psikolojik, fiziksel ya da hormonsal birçok duruma bağlı olarak gerçekleşebilir ve cinsel hayatınızı kâbusa çevirebilir. Günümüzde en büyük cinsel problemlerden birisi olan cinsel isteksizlik ne kadar yaygın görülüyor olsa da, tedavisi oldukça kolay olan bir rahatsızlıktır. Provocative azdırıcı damla içeriğindeki süper etkili formülü sayesinde bu rahatsızlığı etki süresi boyunca ortadan kaldırmakta ve kişiye çok güçlü bir cinsel arzu kazandırmaktadır.

Provocative Unisex Damla Etkileri

Cinsel isteksizlik tedavisi doğrultusunda hem erkek hem de kadınların kullanabileceği unisex bir ürün olan Provocative azdırıcı damla tamamıyla doğal içeriklerden elde edilmiştir. Provocative damla içeriğinde yüksek afrodizyak etkili saf bitki köklerinden elde edilmiş olan birtakım doğal karışımlar ile bol miktarda vitamin ve mineral barındırmaktadır. Hem uzman doktorlar hem de Bakanlık tarafından onaylanmış olan bu ürün bünyesinde herhangi bir kimyasal ya da katkı maddesine yer vermez ve %100 doğal bir etki gösterir.

Bu kapsamda Provocative unisex damla kullanımının akabinde vücuttaki cinsel dürtüleri harekete geçirerek cinsel isteksizliğe yol açan enzimleri bloke eder. Devamında afrodizyak özelliği sayesinde kişide çok güçlü bir cinsel istek uyandıran azdırıcı damla aynı zamanda uyarılma süresini ve ilişkiden alınan hazzı da ciddi anlamda artırmaktadır. Provocative unisex damla etkileri sayesinde hiç olmadığınız kadar istekli birliktelikler yaşayabilir ve azdırıcı damla etkisi boyunca defalarca kez partnerinizle hazzın doruklarına ulaşabilirsiniz.

Provocative Unisex Damla Nasıl Kullanılır?

Provocative unisex damla kullanımı cinsel ilişkiden ortalama yarım saat önce gerçekleştirilmelidir. Kullanımda provocative damlayı asitsiz ve alkolsüz herhangi bir içeceğe 8 – 10 damla damlatarak tüketebilirsiniz. Dilerseniz dilaltına 5 – 6 damla olacak şekilde damlatarak da tüketim yapabilirsiniz.

Kullanımda belirtilen miktarın üzerine çıkmanız azdırıcı etkisini artırmaz ve uzmanlar tarafından tavsiye edilmez. Kullanmadan önce iyice sallamanız gerekir. 18 yaşının üzerindeki herkes tarafından kullanılabilir. Çocukların ulaşamayacağı serin ve kuru yerlerde muhafaza edilmelidir.

Provocative Unisex Azdırıcı Damla Eczane Satış

Provocative unisex azdırıcı damla cinsel eczane siparişlerinizi çeşitli ödeme yöntemleri ve kampanyalı fiyatlardan yararlanarak resmi satış sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizde orijinal Provocative unisex damla eczane garantili, faturalı ve Bakanlık tarafından onaylı olarak satışa sunulur.

Provocative unisex damla siparişleriniz online eczanemiz üzerinden Türkiye’nin bütün şehirlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılarak gizli kargo içerisinde kapınıza teslim edilmektedir. Sizde cinsel ilişkilerinizde hayal ettiğiniz zevke ulaşmak ve partnerinizle keyif dolu birliktelikler yaşamak için sitemizi ziyaret edebilir ve kampanyalı Provocative unisex damla fiyatından yararlanarak siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar