WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Prematurex
Prematurex

Prematurex Maximum Power Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül

EK-3117

Erken boşalma ve sertleşme sorunlarına etkili çözüm sunan eczane tavsiye ürünü

599,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Prematurex Maximum Power Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül Doğal İlaç

Erken boşalma sorunu , binlerce erkeğin mücadele ettiği bir durumdur ve cinsel sağlık için büyük önem arz etmektedir. Bu sinir bozucu olabildiği gibi kişinin öz saygısını yitirmesine ya da azalmasına sebep olabilir. Partnerler arasında sorunlara neden olabilir. Neyse ki, hiç kimsenin bu duruma katlanmasına gerek yok. Prematurex maximum power sertleştirici geciktirici 30 kapsül, erken boşalmayı önlemeye yardımcı olan yeni bir üründür.

Prematurex Maximum Power Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül Nedir ?

Bu ürün sadece erkeklerin erken boşalmayı önlemesine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda erkeklerin orgazmdan sonra ereksiyonlarını daha hızlı iyileştirmelerine yardımcı olarak cinsel ilişki arasındaki süreyi azaltır. Bu da ilişkiye adeta kalite katıyor demektir. PrematureX, erken boşalmayı geciktiren haplar arasında en iyilerinden biridir ve erken boşalma sırasında derin pozitif etkiler sağlayabilen oldukça etkili doğal bileşenlerin bir karışımından türetilen yeni bir sezgisel formül olarak tanımlanmaktadır.

Prematurex Erken Boşalmaya Etkisi

Üreticiye göre ürün orgazmlar arasındaki zamanı düzenler (gecikmiş orgazm), erken boşalmayı durdurur (kişiye ve şiddetine bağlı olarak), kalıcı ve tatmin edici bir cinsel deneyim yaratır. Türkiye'de oldukça büyük ilgiyle alınan geciktirici ilaçlar eczane fiyatları arasında en uygunu olmasak da en kaliteli ürünü sattığımızı söylemekte yarar var. Erkeklerin partnerlerini tatmin etmekle yükümlü oldukları bu cinsel birlikteliğin daha keyifli geçmesini kim istemez ki. Doyasıya peş peşe orgazmlar yaşayacak ve gurur kırıcı erken boşalmaları sorun etmeyeceksiniz.

Prematurex Geciktirici Nasıl Çalışır ? ve İçeriği

B6 Vitamini

Düşük seviyeleri PE'de yer alan bir nörotransmiter olan serotoninin sentezi için önemli olan suda çözünür bir vitamindir. Düşük B6 vitamini içeriği, anksiyete ve panik bozukluğu ile ilgilidir. Vitaminler, doğal serotonin üretimini teşvik ederek PE'li erkeklerin kaygıyı azaltmasına yardımcı olabilir.

Folik asit

Düşük folik asit seviyeleri, panik bozukluğu ve anksiyete ile de ilişkili olan demir eksikliği anemisine [1] yol açabilir.

Mavi çarkıfelek özü

Araştırmalar, mavi çarkıfelek özünün, beyin fonksiyonu üzerinde güçlü bir etkiye sahip bir bitkisel ilaç, etkili bir anti-anksiyete ilacı olduğunu göstermiştir.

L-Arginin HC

Sağlık ve fonksiyon üzerinde olumlu bir etkiye sahip temel bir amino asit. Genellikle erektil disfonksiyonlu hastalar için önerilse de, PE'li erkekler de bu bileşenden faydalanabilir.

Griffonia tohumu özü

bu bitki triptofan açısından zengindir ve serotonin üretiminde öncüdür. PE genellikle duygudurum bozuklukları ve düşük serotonin seviyeleri ile ilişkili olduğundan, doğal antidepresanlar olan bitkisel ilaçlar da PE'ye yardımcı olabilir.

Piridoksin HCL

insan vücudunun onu nörotransmiter sentezi için gerekli olan bir enzime dönüştürdüğü bir B6 vitamini formu. Ürün, formüle doğal bir antidepresan ve anksiyolitik olarak eklenmiştir.

Chrysin

Erkek üreme sağlığı açısından yararlı olduğu bilinen doğal bir flavonoid.

 

Prematurex Geciktirici Etkileri

 • Yatakta daha uzun süre vakit geçirir, erken boşalmayı dert etmezsiniz,
 • Sertleşme daha uzun sürer, kontrolü tamamen ele alırsınız ,
 • Cinsel birleşme süresini uzatmayı sağlar ,
 • Kişinin öz güvenini yerine getirmeye yardımcıdır,
 • Partnerin tam tatmin olmasını sağlamaya yardımcı olur,
 • Tamamen doğal bir vitamin takviyesidir.

Tüm bunların yanında aslında bir kadına karşı ilişkide almanız gereken tüm sorumlulukları almanızı sağlar. İçiniz rahat bir şekilde geciktirici hap kullanarak sağlıklı ereksiyonlar ile uzun ilişkiler yaşayabilirsiniz. Piyasada pek çok erken boşalmayı geciktirici ilaç var ancak Prematurex Maximum Power Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül hem sertleşmeyi hem gecikmeyi sağlar.

Prematurex Maximum Power Sertleştirici Geciktirici Kullanımı

Yatakta daha fazla kendine güvenen bir partner olmak ve uzun süreli ilişki arzulayanlardan iseniz kullanmanız yerinde olacaktır. Öz güveni tazelemek isteyen kişilerin kullanabileceği müthiş bir takviye. Hem genel sağlığın hem de rahatlamanın anahtarı olarak görülüyor. Sadece erken boşalmayı önlemek için değil kişinin kendini iyi hissetmesi ve partnerine iyi hissettirmesine de yardımcı olacaktır.

Kullanım Talimatları

Kullanım talimatları şöyle ki , günde yalnızca 1 adet alın ve cinsel ilişkiden 15-30 dk öncesinde almaya öze gösterin. Bol su ile tüketmek etki açısından daha iyi olacaktır. Böyle ürünler ne kadar aç karnına tüketilirse kana daha o kadar erken karışır ve etki etme süresi aza iner, etki süresi uzar.

Prematurex Maximum Power Sertleştirici Geciktirici Eczane Satış

Eczanemizden gönül rahatlığı ile alabileceğiniz geciktirici hap standartlarının ötesinde bir ürün. Formülün bir parçası olan piridoksin sayesinde erken boşalmaya neden olabilecek kronik düzeyde yorgunluğu ve depresyonun da belirtilerini ortadan kaldıran mucizevi hap size yatakta arzu ettiğiniz ilişki yaşatmaya kararlı görünüyor.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar