WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni

Porsche 130 mg Geciktirici ve Sertleştirici Hap

EK-3200

Porsche 130 mg Geciktirici ve Sertleştirici Etkili Hap Porsche erkekler de rastlanan cinsel sağlık sorunlarının çözümü için geliştirilen çok etkili geciktirici ve sertleştirici ilaç eczane satış sayfası

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Porsche 130 Mg Hap Etkileri

Porsche 130 mg hap içeriğindeki doğal maddeler sayesinde cinsel ilişki süresi boyunca iktidarsızlık, sertleşme sorunu ve erken boşalmayı engelleyen süper etkili bir cinsel performans arttırıcıdır. Porsche 130 mg tamamen doğal bir şekilde erkeklerin korkulu rüyası haline gelmiş olan bu gibi rahatsızlıkları tedavi etmektedir. Cinsel eczane ürünleri satış sitemizden güvenilir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Sertleşme sorunu genellikle erkeklerin belli bir yaşı geçmelerinin ardından vücut fonksiyonlarında gerçekleşen bozulmalar sonucu meydana gelen ve günümüzde en sık görülen cinsel işlev bozukluğudur.

Genç yaşlarda da fiziksel ve psikolojik birçok nedene bağlı olarak meydana gelebilen ereksiyon sorunu genellikle 40 yaşı aşkın her iki erkekten birindegörülen oldukça yaygın bir rahatsızlıktır. Porsche 130 mg hap etkileri sayesinde, ereksiyon problemi kısa süre içerisinde ortadan kalkmaktadır ve bu ilaç erkeğin kusursuz bir cinsel performansa ulaşmasını sağlamaktadır. Porsche 130 mg sertleştirici hap etkilerine gelecek olursak, kullanımının akabinde ilaç ilk olarak vücuttaki kan akışını hızlandırmaktadır. Bu işlemin ardından penise kan taşıyan damarların gevşemesini sağlayarak bu damarlar aracılığıyla penise doğru sağlıklı kan pompalar.

Aynı zamanda vücuttaki ereksiyon engelleyici enzimlerin tamamını ortadan kaldırarak penisteki kan dolaşımını üst seviyelere çıkarır ve bunun sonucunda cinsel ilişkisırasında peniste çok güçlü bir ereksiyon meydana gelir. Porsche 130 mg hapın penise sağladığı bu sertlik sayesinde erkek ilişkiyi uzun süre boyunca devam ettirebilir ve gece boyunca art arda defalarca kez uzun soluklu birliktelikler yaşayabilir. Böylece Porsche 130 mg hem ereksiyon sorunu hem de erken boşalma rahatsızlığını etki süresi boyunca tamamen doğal bir şekilde ortadan kaldırarak erkeğe muhteşem bir cinsel performans artırıcı etki sunar ve cinsel hazzı zirveye çıkarır.

Porsche 130 Mg Hap Nasıl Kullanılır?

Porsche 130 mg hap kullanımı oldukça kısa ve kolay bir işlemdir. Cinsel ilişkiden ortalama 30 – 35 dakika önce kullanılması gerekmektedir. Kullanımda bir adet Porsche hapın bir bardak suyla beraber oral yoldan tüketilmesi yeterli olacaktır. Tüketimde suyun yanı sıra alkol, kahve ya da asitli içeceklerin kullanılması Porsche hapın etkisini azaltabileceğinden dolayı uzmanlar tarafından tavsiye edilmez.

Kullanımın akabinde yaklaşık 30 dakika içerisinde etkisini göstermeye başlar. Porsche 130 mg hap etki süresi bakımından kişi bünyesine ve ilişki sürekliliğine bağlı olarak 24 saate kadar etki gösterebilir. Gün içerisinde bir adetten fazla Porsche geciktirici ve sertleştirici hap kullanımının yapılmaması ve doz aşımından uzak durulması gerekmektedir.

Aksi takdirde Porsche 130 mg yan etkileri açısından baş ağrısı, terleme, iştahsızlık, çarpıntı, baş dönmesi, görüşte bozukluk ya da parlak ışığa karşı hassasiyet gibi birtakım etkiler gösterebilir. Porsche yan etkileri kısa süreli ve zararsızdır. Ancak günaşırı devam edecek olursa doktora başvurulması önerilir. Kalp ve damar tıkanıklığı olanların, kronik hastalığı bulunanların, düzenli ilaç kullanımı yapanların ve 65 yaş üzerindeki erkeklerin kullanımdan önce doktorlarına danışarak önerilen dozda kullanmaları tavsiye edilir.

 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar