WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Novagra
Novagra

Novagra Bitkisel Geciktirici 30 Kapsül

EK-3116

Novagra geciktirici hap eczane bilgi tanıtım ve satış sayfamızdan ürün hakkın da bilgi sahibi olabilir geciktirici haplar sipariş verebilirsiniz

459,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • Hızlı Kargo

Novagra Bitkisel Geciktirici 30 Kapsül Erken Boşalma Çözümü

Novagra bitkisel geciktirici 30 kapsül erkeklerde başta erken boşalma rahatsızlığı olmak üzere birçok rahatsızlığa çözümdür. Cinsel işlev bozukluğunun giderilmesinde kullanılan süper etkili bir cinsel performans arttırıcıdır. Novagra hap kullanımı yapacak olan kişiler elbette ki Novagra nedir ya da ne işe yarar? Gibi soruları oldukça merak etmektedir.

Novagra geciktirici kapsül içeriğinde yoğun miktarda Sildenafil ile çok güçlü geciktirici etkisi bulunan ve saf bitki özlerinden üretilmiş olanbazı doğal bitkisel karışımları barındırmaktadır. İçeriğinde kişi sağlığı açısından tehdit unsuru barındıran herhangi bir madde bulundurmayan Novagra geciktirici hap eczane ürünü Tarım Ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından da onaylanmış olan %100 doğal ve güvenilir bir geciktiricidir. Erken boşalma sorunu günümüzde milyonlarca erkeğin karşılaştığı oldukça yaygın görülen bir cinsel işlev bozukluğudur.

Cinsel ilişki sırasında normale nazaran çok daha kısa bir süre içerisinde orgazm olmaya erken boşalma sorunu adı verilmektedir. Erken boşalma sorunu tedavisi doğrultusunda Novagradoğal geciktirici yüksek etkili bir cinsel gıda takviyesidir. Novagra yalnızca erken boşalma probleminin tedavisinde değil, aynı zamanda erektil disfonksiyon yani bilinen adıyla sertleşme sorunu ve iktidarsızlık gibi problemlerinde çözümünde yaygın olarak kullanılan ve cinsel performans arttırıcı çeşitli birçok etkisi bulunan bir gıda takviyesidir.

Ancak geciktirici etkisinin çok güçlü olması nedeniyle kişiler bu ürünü geciktirici olarak bilmekte ve genellikle erken boşalmanın giderilmesinde kullanmaktadırlar. Ancak bünyesindeki Sildenafil sitrat sayesinde Novagra erken boşalmanın yanı sıra ereksiyon sorunun giderilmesinde de büyük bir rol oynamaktadır.

Novagra Ne İşe Yarar?

Günümüzde özellikle ortalama 35 – 40 yaşını aşkın erkeklerin %50’sinden fazlasının cinsel birlikteliklerinde erken boşalma sorunuyla karşılaştıkları bilinmektedir. Erken boşalma probleminin ortaya çıkmasında etkili olan fiziksel ve psikolojik birçok neden bulunmaktadır. Erken boşalma sorunu stres, üzüntü ya da endişe gibi birtakım psikolojik nedenlerden veya yorgunluk, aşırı alkol ve sigara bağımlılığı ve yaşlılık gibi bazı fiziksel nedenlerden dolayı meydana gelebilir. Özellikle ortalama yaşlarda vücut fonksiyonlarında meydana gelen azalmalar sonucu erken boşalma ortaya çıkmakta ve vücut birtakım takviyelere ihtiyaç duymaktadır.

Novagra geciktirici kapsül tam olarak bu noktada devreye girmekte ve içeriğindeki doğal bileşenler sayesinde vücuda ihtiyaç duyduğu gücü sağlamaktadır. Novagra ereksiyon sağlayıcı ve geciktirici kapsül kullanımının ardından kişi vücudundaki kan dolaşımını ciddi anlamda hızlandırarak penise bol miktarda kan pompalanmasını sağlar.

Devamındaysa penisteki kan dolaşımı oldukça hızlanır ve böylece penis çok güçlü ve uzun süreli bir ereksiyon kazanır. Peniste sağlanan bu ereksiyon sayesinde erkek bireyin vücut direnci de normale nazaran 3 kata kadar artar ve böylece kişi Novagra etki süresi boyunca defalarca kez uzun soluklu ilişkiler yaşayabilir.

Peniste sağlanan uzun süreli ereksiyon sayesinde ilişki süreside ciddi boyutta uzamakta ve böylece hem erken boşalma sorunu hem de ereksiyon problemi Novagra geciktirici kapsül etkisi boyunca tamamen doğal bir şekilde ortadan kalkmaktadır. Bu etkilerin yanı sıra sperm kalitesini arttırması ve sperm sayısını çoğaltması nedeniyle Novagra kapsül çocuk sahibi olmak isteyen çiftler tarafından da yaygın olarak kullanılmaktadır.

Novagra Nasıl Kullanılır?

Novagra geciktirici kapsül kullanımı oldukça pratik ve basit bir işlemdir. Cinsel ilişkiden ortalama yarım saat kadar önce bir adet Novagra kapsülün bol suyla beraber tüketilmesi kullanım açısından yeterli olacaktır. Kullanımda alkol ya da asitli içeceklerin tüketilmesi Novagra etkisini azaltabileceğinden dolayı uzmanlar tarafından önerilmez.

Kullanımın akabinde kısa süre içerisinde etkisini göstermeye başlar ve kişinin bünyesine bağlı olarak Novagra etki süresi uzun saatler boyunca devam eder. Günde bir kapsülden fazla kullanılmamalı ve doz aşımından mutlaka uzak durulmalıdır. Diyabet ya tansiyon gibi kronik hastalığı olanların, kalp ve damar hastalarının, düzenli olarak ilaç kullanımı yapanların ve 65 yaş üzerindeki bireylerin kullanımdan önce doktorlarına danışmaları tavsiye edilmektedir.

Novagra Sipariş Yeri

Novagra geciktirici kapsül siparişlerinizi yetkili satış sitemiz olan online eczanemiz üzerinden kısa bir işlem sonucunda gerçekleştirebilirsiniz. Eczane garantiliNovagra %100 orijinal bandrollü ve barkodlu olarak sitemizde satışa sunulmaktadır. Novagra geciktirici siparişleriniz başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bütün bölgelerine gizli kargo içerisinde hızlı ve güvenilir bir biçimde teslim edilmektedir.

Novagra fiyatı açısından piyasadaki muadillerine nazaran oldukça ekonomik ve uygun miktarlar üzerinden satışa sunulmaktadır. Sizde uygun ve kampanyalı Novagra fiyatlarından faydalanarak siparişlerinizi gerçekleştirmek için online sipariş hattımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar