WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
My Rxtar
My Rxtar

My Rxtar 650 mg 4 lü Geciktirici Hap

EK-3184

My Rxtar 650 mg 4 lü Doğal İçerikli Geciktirici Hap Erken boşalma çözümü için özel formül bitkisel geciktirici hap eczane satış sayfamızdan ürünü inceleyebilirsiniz.

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

My Rxtar 650 mg 4 lü Geciktirici Hap Nedir

My Rxtar 650 mg 4 Lü geciktirici hap şeklinde satışa sunulan doğal içerikli bir cinsel performans arttırıcıdır. My Rxtar 650 mg 4Lü geciktirici hap kullanacak olan kişiler elbette ki My Rxtar nedir ya da ne işe yarar? Gibi soruları oldukça merak etmektedir. My Rxtar 650 mg 4Lü geciktirici hap temel olarak erkek bireylerde oldukça yaygın olarak karşılaşılan bir cinsel işlev bozukluğu olan erken boşalma rahatsızlığının tedavisi doğrultusunda kullanılmaktadır.

My Rxtar içeriğinde çok güçlü geciktirici etkisi bulunan birtakım doğal bitki karışımları barındırmaktadır. İçeriğinde kişi sağlığı açısından tehdit unsuru barındıran herhangi bir madde bulundurmayan My Rxtar %100 doğal bir geciktiricidir. Erken boşalma sorunu günümüzde milyonlarca erkeğin karşılaştığı oldukça yaygın görülen bir cinsel işlev bozukluğudur.

Cinsel ilişki sırasında normale nazaran çok daha kısa bir süre içerisinde orgazm olmaya erken boşalma sorunu adı verilmektedir. Erken boşalma sorunu tedavisi doğrultusunda My Rxtar 650 mg 4Lü geciktirici hap süper etkili bir ilaçtır. Ülkemizde Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylı olarak satılan My Rxtar geciktirici tamamen güvenilir bir cinsel gıda takviyesidir.

İlaç yalnızca erken boşalma probleminin tedavisinde değil, aynı zamanda erektil disfonksiyon yani bilinen adıyla sertleşme sorunu ve iktidarsızlık gibi problemlerinde çözümünde yaygın olarak kullanılmaktadır. My Rxtar geciktirici hap 4lü paket halinde satışa sunulmaktadır ve oldukça güçlü bir geciktiricidir.

My Rxtar 650 Mg 4Lü Geciktirici Hap Etkileri Nelerdir?

Erkekler sosyal hayatlarında karşılaştıkları belli başlı birtakım durumlar nedeniyle cinsel hayatlarında bazı işlev bozukluklarıyla karşı karşıya kalmaktadırlar. Erkeklerde en sık görülen cinsel işlev bozuklukları erken boşalma, ereksiyon sorunu ya da iktidarsızlık gibi rahatsızlıklardır. Günümüzde özellikle ortalama 35 – 40 yaşını aşkın erkeklerin %50’sinden çoğunun cinsel hayatlarında erken boşalma problemiyle karşılaştıkları bilinmektedir.

Erken boşalma probleminin ortaya çıkmasında etkili olan fiziksel ve psikolojik birçok neden bulunmaktadır. Erken boşalma sorunu stres, üzüntü ya da endişe gibi birtakım psikolojik nedenlerden veya yorgunluk, aşırı alkol ve sigara bağımlılığı ve yaşlılık gibi bazı fiziksel nedenlerden dolayı meydana gelebilir.

Özellikle ortalama yaşlarda vücut fonksiyonlarında meydana gelen azalmalar sonucu erken boşalma ortaya çıkmaktadır. Vücut birtakım takviyelere ihtiyaç duymaktadır. İşte My Rxtar 4Lü geciktirici hap tam olarak bu noktada devreye girmekte ve içeriğindeki doğal karışımlar sayesinde vücuda ihtiyaç duyduğu gücü sağlamaktadır. Mrxtar 650 mg 4Lü geciktirici hap kullanımının ardından kişi vücudundaki kan dolaşımını ciddi anlamda hızlandırır. Penise bol miktarda kan pompalanmasını sağlar.

Devamındaysa penisteki kan dolaşımı oldukça hızlanır ve böylece penis çok güçlü ve uzun süreli bir ereksiyon kazanır. Peniste sağlanan bu ereksiyon sayesinde erkek bireyin vücut direnci de normale nazaran 3 kata kadar artar ve böylece kişi gece boyunca art arda defalarca kez uzun soluklu birliktelikler yaşayabilir.

Penisteki ereksiyonun uzun süreli olması sayesinde ilişki süreside ciddi boyutta uzamakta ve böylece hem erken boşalma sorunu hem de ereksiyon problemi My Rxtar 650 mg hap etkisi boyunca tamamen doğal bir şekilde ortadan kalkmaktadır. Bu etkileriyle erken boşalma ve ereksiyon sorununu tedavi eden My Rxtar hap aynı zamanda sperm kalitesini arttırmakta ve sperm sayısını çoğaltmaktadır.

Bundan dolayı ilaç özellikle çocuk sahibi olmak isteyen kişiler tarafından da sık olarak kullanılır. My Rxtar yukarıda kaleme aldığımız bütün cinsel işlev bozukluklarını güçlü etkisi sayesinde tamamen doğal bir şekilde tedavi eder ve bu süreç sırasında kişinin vücut kimyasına asla herhangi bir zarar vermez.

My Rxtar 650 Mg Nasıl Kullanılır?

My Rxtar 650 mg hap kullanımı açısından oldukça pratik bir ilaçtır. Cinsel ilişkiden ortalama 2 – 3 saat önce bir adet My Rxtar hapın bol su ile beraber yutulması kullanım açısından yeterli olacaktır. Bu süreçte suyun yanı sıra alkol ya da asitli içeceklerin tüketilmesi My Rxtar 650 mg hap geciktirici etkisini azaltabileceğinden dolayı uzmanlar tarafından tavsiye edilmemektedir. Kullanımın akabinde etkisini 2 saat içerisinde göstermeye başlayan My Rxtar 650 mg 4Lü geciktirici hap etki süresi kişiden kişiye değişmektedir.

Ancak genellikle bu ilaç 1 – 3 saat aralığında geciktirici etki göstermektedir. My Rxtar 650 mg kullanımında günde bir haptan fazlası kesinlikle alınmamalıdır. Doz aşımı yapılacak olursa My Rxtar birtakım yan etkiler gösterebileceğinden dolayı bu durumdan kaçınılması tavsiye edilmektedir.

My Rxtar 650 mg geciktirici hap yan etkileri oldukça nadir görülür ancak yanlış kullanım ya da doz aşımı halinde baş ağrısı ve baş dönmesi, yüzde kızarıklık, terleme, görmede bozukluk ve bulanıklık ya da çarpıntı gibi birtakım yan etkiler meydana gelebilir. Bu yan etkiler genelde kısa sürmektedir.

Ancak eğer uzun süre boyunca devam edecek olursa acilen bir doktora başvurulması gerekmektedir. Kalp hastaları, Kronik hastalığı olanlar, Damar tıkanıklığı olanlar ve 65 yaş üzerindeki bireylerin My Rxtar kullanımı yapmadan önce doktorlarına danışarak önerilen dozda kullanmaları tavsiye edilmektedir. 18 yaşından küçük bireylerin kullanımına uygun değildir.

My Rxtar 650 Mg 4Lü Geciktirici Sipariş

My Rxtar 650 Mg 4Lü geciktirici hap Siparişlerinizi ilacın yetkili satış sitesi olan internet sitemiz üzerinden kısa ve kolay bir işlem sonucunda gerçekleştirebilirsiniz. My Rxtar siparişlerinizde en çok dikkat etmeniz gereken konu kesinlikle orijinal ilaç sipariş etmek ve resmi siteleri kullanmaktadır.

Bu kapsamda My Rxtar 650 mg geciktirici ürünler ekol eczane garantili ve orijinal etiketli olarak resmi sitemiz üzerinden satışa sunulmakta ve Türkiye’nin bütün şehirlerine gizli kargo imkânıyla hızlı bir şekilde teslim edilmektedir. Sizde My Rxtar 650 mg hap kampanyalı fiyatlarından faydalanarak siparişlerinizi verebilir ve cinsel hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar