WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
KLG Geciktirici Hap
KLG Geciktirici Hap

KLG Geciktirici Sertleştirici Doğal Hap

EK-3216

KLG Geciktirici Sertleştirici Doğal Hap Klg 8 tablet geciktirici 8 tablet sertleştirici toplam 16 tabletten oluşan erkekler de erken boşalmayı önleyen cinsel güç artırıcı bitkisel hap

425,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

KLG Geciktirici ve Sertleştirici Etkili Doğal Hap

Klg geciktirici sertleştirici doğal hap çeşitli dozlarda ve boyutlarda satışa sunulan bitkisel içerikli cinsel gıda takviyesidir.Klg cinsel performans arttırıcı hap erkek bireylerin cinsel hayatlarında meydana gelen birtakım cinsel işlev bozukluklarının tedavi edilmesi doğrultusunda uzman doktorlar tarafından üretilmiş olan bitkisel içerikli cinsel gıda takviyesidir.

Sadece erkeklerin kullanımına uygun olan Klg hap erkeklerde görülen Erektil disfonksiyon (sertleşme sorunu), iktidarsızlık ve erken boşalma gibi birtakım rahatsızlıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Klg hapın en güçlü etkisi sertleştirici özelliğidir. Bu bakımdan genellikle ereksiyon sorunu yaşayan erkekler tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir. Cinsel ilişki sırasında penisin ilişki için gerekli olan sertliğe ulaşamaması ya da ulaşsa dahi bu sertliği koruyamamasına ereksiyon sorunu adı verilmektedir.

Tedavi edilmediği takdirde erken boşalma ve iktidarsızlık gibi diğer cinsel işlev bozukluklarını da tetikleyen ereksiyon sorunu, günümüzde 40 yaşını aşkın her iki erkekten birinin yaşadığı çok yaygın bir rahatsızlıktır. Ereksiyon sorunu tedavisi kapsamında uzman doktorlar tarafından yapılan uzun araştırmalar sonucunda Klg sertleştirici hap üretilmiş ve kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.

Klg geciktirici hap ve sertleştirici hap içeriğinde tamamen saf bitki köklerinden üretilmiş olanve güçlü afrodizyak etkisi bulunan bazı doğal bitki karışımları barındırmaktadır. İçeriği bakımından tamamen doğal bir cinsel gıda takviyesi olan Klg cinsel performans hapı Sağlık Bakanlığı’nın da onayladığı güvenilir bir cinsel ilaçtır.

Klg sertleştirici hap satışları yetkili cinsel sağlık ürünleri satış sitemiz üzerinden gerçekleştirilmektedir. Klg geciktirici hap siparişleriniz sitemiz üzerinden Türkiye’nin bütün şehirlerine gizli paket içerisinde hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilmektedir. Klg cinsel güç arttırıcı hap fiyatları bakımından günümüz şartları göz önünde bulundurularak oldukça ekonomik miktarlar üzerinden satışa sunulmaktadır. Sizde günümüzde milyonlarca kişinin cinsel hayatında düzenli olarak kullandığı Klg hap siparişleriniz ve ilaç hakkında merak ettiğiniz bütün sorular için online sipariş ve bilgi hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Klg Geciktirici Ve Sertleştirici Doğal Hap Etkileri Nelerdir?

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Klg hapı erkeklerde temel olarak ereksiyon sorunu ve erken boşalma rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılmaktadır. Cinsel ilişkilerinde rreksiyon sorunu ya da erken boşalma problemi yaşayan erkeklerin cinsel hayatlarında verimli ya da yüksek bir performans sergilemeleri mümkün değildir. Bu noktada özellikle hareketli bir cinsel hayata sahip olan erkekler Klg ereksiyon hapını ilişkilerinde düzenli olarak kullanmaktadır.

Ülkemizde en sık tercih edilen cinsel gıda takviyelerinden birisi olan Klg hap cinsel hayatında maksimum performansa ulaşmak ve mutlu birliktelikler yaşamak isteyen erkeklerin ilişkilerindeki 1 numaralı yardımcısıdır. Peki, Klg hapı etkisini nasıl gösteriyor? Klg ereksiyon hapı kullanıldıktan ortalama yarım saat sonra kana karışarak etkisini göstermeye başlar.

İlk olarak vücuttaki kan dolaşımını hızlandıran Klg hap, devamındaysa penise kan taşıyan damarların esnek bir hal almasını sağlayarak bu damarlar üzerinden penise doğru sağlıklı kan pompalanmasına yol açar. Aynı zamanda vücuttaki sertleşmeyi engelleyici enzimlerin tamamını bloke ederek, vücuttaki cinsel dürtüleri uyandırır. Bu işlemlerin sonucunda Klg Hapı cinsel uyarılma esnasında peniste çok güçlü ve uzun süreli bir ereksiyon meydana getirir.

Klg hapının sağladığı bu ereksiyon uzun saatler boyunca devam eder ve bu süre zarfında erkek defalarca kez uzun soluklubirliktelikler yaşayabilir. Bu bakımdan hem erken boşalma hem de ereksiyon sorununu etki süresi boyunca tamamen doğal yöntemlerle ortadan kaldıran Klg hapı erkeğin cinsel ilişkideki gücünü zirveye çıkararak çiftlerin verimli bir birliktelik yaşamasını sağlar.

Klg Hapı Nasıl Kullanılır?

Klg hapının kullanımı oldukça kolay bir işlemdir. Cinsel ilişkiden ortalama 1 saat kadar önce bir adet Klg hapının bol suyla beraber tüketilmesi kullanım açısından yeterlidir. Ortalama 40 – 45 dakika içerisinde etkisini göstermeye başlayan Klg sertleştirici hap etki süresi bakımından kişinin bünyesine bağlı olarak 24 - 36 saat aralığında devam eden bir etki göstermektedir. Klg hapının etkisinin azalmaması için bu ilacı su haricinde alkol ya da asitli içeceklerle birlikte tüketmemeniz gerekmektedir. Klg kullanımında günde bir haptan fazlası kullanılmamalıdır. Doz aşımı yapılacak olursa Klg hapı baş dönmesi, baş ağrısı, çarpıntı ya da ateş gibi birtakım yan etkiler gösterebilir.

Klg hapı kullanımından önce doktora danışılması gereken birtakım durumlar bulunmaktadır. Bunlara örnek vermek gerekirse; kalp hastalığı olanlar, şeker ya da tansiyon gibi kronik rahatsızlığı olanlar, damar tıkanıklığı veya herhangi bir damar hastalığı olan kişiler, yakın zamanda ameliyat geçirmiş olanlar ve düzenli olarak ilaç kullanımı yapanların Klg hap kullanımından önce doktorlarına danışarak önerilen dozda kullanmaları tavsiye edilmektedir.

 

 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar