WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kayganlaştırıcı Jel Aromalı Olmasının Etkisi Var Mı?

Cinsel birliktelik yaşlarken o anı ölümsüzleştirmek ve partnerinizle hazzı doruklarında yaşamak adına ilişki esnasında ve öncesinde birçok ürün kullanılır. Bu ürünlerin başında da kayganlaştırıcı jeller gelir. Gelişen teknoloji ve artan ürün çeşitliliği ile birlikte kayganlaştırıcı jellerde aromasız olanları ve bir de aromalı olanlar mevcuttur.

En çok merak edilen konulardan birisi de kayganlaştırıcı jel aromalı olmasının etkisi var mı? konusudur. Bunun etkisinin olup olmaması kişilerin ürün tercihinde bulunurken daha kolay seçim yapmalarını sağlayacaktır. Hem kadınların için hem de erkekler için sex anında kişilerin zevkini arttırmasını ve haz noktasında doyuma ulaşmalarını sağladığı belirtilir.

İlişkiler Üzerinde Kayganlaştırıcı Jel Etkisi Nedir?

İlişki anında kullanılan kayganlaştırıcı jel sayesinde kişilerin aldığı haz ilerleyen dakikalarda artar. İlişki anında yaşanabilecek veya yaşanan küçük ağrılı durumlar mükemmel giden bir birleşimi anında bozabilir.

Bu anın bozulmaması adına kullanılan kayganlaştırıcı jeller sayesinde oluşan veya oluşabilecek kuruluk hissine karşı önlem alınmış olur ve bu sayede cinsel birleşim anında ağrı durumu ortadan kaldırılmış olur. Özellikle cinsel isteksizlik nedeniyle tam manada ıslaklık hissedemeyen kişilerde vajinal kuruluğu gidermek adına adeta kurtarıcı bir ürün olarak kayganlaştırıcı jeller rol üstlenir.

Cinsel ilişki sırasında bazı durumlarda bu ıslaklık kaybı yaşanabilir bunun önüne geçilmesi adına kullanımı mevcuttur. Sürtünme ve acı hissi azaldığı için pürüzsüzleşmiş bir durum ortaya çıkar ve daha sorunsuz birliktelikler yaşanır. Kayganlaştırıcı jel sayesinde farklı fanteziler denemenin yolu da açılmış olur. Farklı deneyim ve hazlar yaşamak adına denemekten çekinmeyiniz.

Tahriş Yok, Kuruluk Yok Kayganlaştırıcı Jel Var

İlişki esnasında iki tarafında mutsuz eden konulardan birisi yeteri kadar başarılı bir giriş sağlanamaması ve hissedilen acıdan dolayı zevk alamamadır. Bunun önüne geçme amacıyla üretilen cinsel sağlık ürünlerinden kayganlaştırıcı jeller tercih edilir.

Sadece aromasız şeffaf olanlar değil isteğe ve ihtiyaca bağlı olarak aromalı jeller de tercih edilebilir. Zevk meselesi olarak karşımıza çıkan bu ayrımda çilekli, çikolatalı ve muzlu gibi birden fazla ürün yelpazesi mevcuttur. İçeriğinde zararlı bir madde olmadığında kullanımı konusunda olumsuz bir durum görünmemektedir.

Kayganlaştırıcı Jellerin Aromalı Olmasının Önemi Nedir?

Kayganlaştırıcı jellerinin ilişki esnasında sağladığı zevk ve kolaylıkların haricinde hem ürün bazında hem de ilişki esnasında kattığı artılar yönünde ele almak mümkündür.

Bunları şu şekilde sıralamamız mümkündür;

 • Su bazlı ürünler olup vücuda ve cinsel organlara hiçbir zararı yoktur.
 • Hoş aromalı kokusu sayesinde alınan hazzı ikiye katlar.
 • Oluşabilecek kötü kokuların önüne geçmek adına durumu kurtarabilir.
 • Fantezi oyuncaklarla birlikte kullanımı mevcuttur.
 • Kadınlarda tatmin olamama gibi sorunlarında önüne geçilir.

Yukarıda bahsi geçen konularda olumlu bir etki bırakması halinde birçok kullanıcı tarafından tercih edilir. Geniş ürün yelpazesi olması ise kullanıcılar tarafına sağlanan kolaylıklardan yalnızca bir tanesidir.

Kayganlaştırıcı Jel Özellikleri ve Önemi Nedir?

Kayganlaştırıcı jel kullananlardan %90’nın kullanıcı yorumu baz alındığında birlikteliğin kolaylaştırıldığı ve acı hissinin ortadan kalkması ile zevkin yaşandığıdır. İlişkiyi bu kadar kusursuz yapan bu jellerin içeriği ve özellikleri nedir sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkündür.

 • Kayganlık hissini uzun süre koruyarak ilişki esnasında alınan zevki uzatır.
 • İçeriğinde bulunan aroma sayesinde kötü koku hissini ve oluşma oranını aza indirir.
 • Yaşanan vajinal kuruluğunun ortadan kalkmasını sağlar.
 • Su bazlı jel olması ile içeriğinde zararlı etken madde barındırmaz.

Birçok kişi tarafından tercih edilme ve kullanılma nedenleri bu şekildedir.

Aroma Bazlı Kayganlaştırıcı Jeller Nasıl Kullanılır?

Diğer kayganlaştırıcı jellerden farklı bir kullanım alanı yoktur. Cinsel birleşim öncesinde fazlaya kaçmamak adına makul bir miktar parmak ucunuza sıkarak bu jeli hem penise hem de genital bölgeye yaymanız gerekir. Prezervatif ile kullanmaya uygun olup prezervatifin üzerine de sürülmesi gerekir.

Kayganlaştırıcı jeller sayesinde gece boyu uzun süreli ilişkiler yaşamanız mevcuttur. Tek dikkat edilmesi gereken husus 18 yaş üstü bireylerin kullanması gerektiğidir. Kullanımı oldukça basit ve kolay olup cinsel birlikteliklerinizde kolaylık ve hazzı iki katına çıkarmanız adına yardımcı olacak bir üründür. Güvenle inceleyip temin edebilirsiniz. Herhangi bir yan etkisi ve zararı olmayan doğal içerikli cinsel sağlık ürünüdür.

01 Şub 2022 11:45

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar