WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kadınların En Haz Duyduğu Pozisyonlar Nelerdir?

Cinsel ilişki hem kadınlar hem de erkekler açısından çok önemlidir. Cinsellik, hayatın temelidir. Bu yüzden herkesin düzenli olarak yaşaması gerekir. Cinsel ilişki hakkında en çok sorulan soru ise, kadınların en haz duyduğu pozisyonlar nelerdir? Sorusudur. Cinsel ilişki genel anlamda zevkli bir şeydir. Kadınların daha çok haz alması için bazı pozisyonlar vardır.

Kadınlar Nasıl Haz Alır?

Çoğu kişinin bildiği gibi kadının en çok haz aldığı nokta klitoris ve G noktasıdır. Bu noktalara odaklanırsanız, kadın hem klitoral hem de vajinal orgazm olabilir. Aslında sanıldığı kadar zor değildir. Kendini tanıyan bir kadın bu noktaları kolaylıkla keşfedebilir. Ayrıca, partnerinin zevk almasına odaklanan bir erkek de bu noktaları bulmakta zorlanmaz.

Kadınların En Çok Zevk Aldığı Pozisyonlar

Cinsel ilişki her türlü zevkli olsa da, bazı pozisyonlar daha zevklidir ve orgazma ulaşmayı kolaylaştırır.

Bu pozisyonlar şunlardır;

 • Bacaklar açık pozisyon
 • Kapalı misyoner pozisyonu
 • Ters kovboy kız pozisyonu
 • Kovboy kız pozisyonu
 • Çömelme pozisyonu
 • Kaşık pozisyonu
 • Ters misyoner pozisyonu
 • Doggy pozisyonu
 • Kelebek pozisyonu
 • Makas Pozisyonu

Bunlar bir kadının orgazma ulaşmasını kolaylaştıran ve en çok haz veren pozisyonlar arasındadır.

Bacaklar Açık Pozisyon

Erkek sırtüstü uzanır. Kadın erkeğin üzerine oturur ve bacaklarını olabildiğince açar. Bu şekilde G noktasına temas kolaylaşır. Birleşme kısmında ise erkek yavaş hareketler yapmalıdır. Bu şekilde hem klitoris hem de vajina mükemmel bir şekilde uyarılır.

Kapalı Misyoner Pozisyonu

Klasik misyonerden farkı daha fazla ten temasının olmasıdır. Kadın sırtüstü uzanır ve adam üzerine uzanır. Bu pozisyonda kadın iki bacağını da adamın bacaklarına dolar. Bu şekilde ten teması en üst seviyede gerçekleştirilir. Kadın erkeği tamamen kendine çeker. Çok tutkulu bir pozisyondur.

Ters Kovboy Kız Pozisyonu

Bu pozisyonda erkek sırtüstü uzanır ve kadın üzerine arkası dönük bir şekilde oturur. Bu şekilde kadın maksimum hazzı alır. Birleşmeyi kadın da devam ettirebilir. Kadının üstte olup gel git hareketlerini yapması ve ilişkiyi kontrol etmesi, haz alma açısından çok önemlidir. Bu pozisyonda G noktası çok kolay bir şekilde uyarılabilir.

Kovboy Kız Pozisyonu

Ters kovboy kız pozisyonunun yüz yüze olan halidir. Erkek sırtüstü uzanır, kadın da yüzü erkeğe bakacak şekilde üzerine oturur. Bu pozisyonda da G noktası kolay uyarılır ve kadın çok zevk alır. Bu pozisyonda erkek kadının göğüsleriyle oynayabilir. Kadının aktif olması gereken bir pozisyondur.

Çömelme Pozisyonu

Çok bilinin bir pozisyon değildir. Erkek sırtüstü yatıp dizlerini kırar. Kadın çömelmiş vaziyette üzerine oturur ve git gel hareketler yapar. Bu pozisyonda partnerler el ele tutuşmalıdır çünkü kadının dengesini sağlaması gerekir. Bu pozisyondaki ilişkiyi kadın yönetir.

Kaşık Pozisyonu

Kadın yan uzanır, erkek de yan vaziyette arkasına uzanır ve birleşme bu şekilde gerçekleşir. Oldukça romantik ve tutkulu bir pozisyondur. Kadının uyarılması kolaydır.

Ters Misyoner Pozisyonu

Bu pozisyon için yastık gerekir. Kadın karnının altına yastık alarak yüz üstü uzanır. Erkek de üzerine uzanır ve bu şekilde birleşme sağlanır. Yastık sayesinde erkeğin G noktasına ulaşması kolaylaşacaktır.

Doggy Pozisyonu

Köpek pozisyonu da denir. Kadın köpek pozisyonunu alır ve bacaklarını tam açar. Erkek birleşmeyi sağlar. Erkeğin kontrolünde olan bir ilişkidir ve düzenli yapıldığında kadının en kolay orgazma ulaştığı pozisyon bile olabilir.

Kelebek Pozisyonu

Bu pozisyonda kadın sırtüstü uzanır ancak kalçası yatağın tam ayakucuna denk gelmelidir. Erkek ise ayakta olur. Kadın bacaklarını erkeğin omzuna dayar. Bu şekilde erkek birleşmeyi başlatır. Erkeğin kontrol ettiği bir pozisyondur. Bacaklar omuzda olunca, penisin G noktasına ulaşması daha kolay olur. Hem G noktası hem de klitoris ideal şekilde uyarılabilir. Tempo ne çok yavaş ne de çok hızlı olmalıdır. Orta tempoyla kadın orgazma ulaştırılabilir.

Makas Pozisyonu

Bu pozisyonda erkek dizlerini kırarak sırtüstü uzanır. Kadın ise bir bacağını partnerinin kalçasının yan tarafına, öbür bacağını ise, partnerinin bacak arasında duracak şekilde koyuyor. Bu pozisyonda kontrol tamamen kadındadır. Vajina sanki arada kalmış gibi hissedilir ve bu da hazzı arttırır. İlişkinin temposunu tamamen kadın belirler ve çok güzel bir şekilde orgazm olabilir.

14 Oca 2022 14:26

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar