WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kadınlar En Çok Neresinden Zevk Alır?

Cinsellik hem kadınlar hem de erkekler için çok önemli bir şeydir. Erkeklerin kadınların hoşlandığı şeyleri, kadınların ise erkeklerin hoşlandığı şeyleri yapması beklenir. Erkeklerin ve kadınların zevk aldığı belli başlı şeyler vardır. Bunlardan birisi oral sekstir. Cinsellikte her şey karşılıklıdır. Erkeklerin en çok merak ettiği şey ise, kadınlar en çok neresinden zevk alır? Sorusunun cevabıdır. Kadınların zevk aldığı pek çok bölge vardır. Bu bölgeleri bilmeniz size avantaj kazandıracaktır.

Kadınların Haz Noktaları

Kadından kadına değişse de, genel olarak haz alınan kısımlar vardır. Bunlar şu şekilde sıralanabilir;

 • Klitoris
 • Sırt
 • Boyun
 • G noktası
 • U noktası
 • Kasık bölgesi
 • Göğüs uçları
 • Bacakların iç kısımları
 • Kalçalar
 • Ense ve baş derisi
 • Dudaklar

Bunlar kadınların en zevk aldığı bölgeleridir. Partnerinizi mutlu etmek istiyorsanız, bu bölgelere odaklanmalısınız.

Klitoris

Küçücük, bulunması zor ama dokununca çok zevk veren bir noktadır. Vulva dudaklarının tam ortasında ve biraz iç kısmında bulunur. Bu bölgeye oral yapmanız ya da parmağınızla uyarmanız, partnerinizin çok hoşuna gidecektir. Klitoris, kadının esas zevk aldığı bölgedir.

Sırt

Sırta dokunulunca insana tuhaf bir ürperme gelebilir. Fakat ilişki esnasındayken bu partnerinize çok zevk verir. Sırtına dokunmanız, hafif masaj yapmanız ya da küçük öpücükler kondurmanız partnerinizi oldukça mutlu edecektir. Bunları ön sevişme esnasında yapabilirsiniz. Böylece partnerinizin ıslanması da daha kolay olacaktır.

Boyun

Boyun, yaygın olarak bilinen bölgeler arasındadır. Ön sevişmede ve ilişki esnasında boyun kısmını öpmek ve koklamak karşı tarafa çok haz verir.

G Noktası

G noktasını duymayan yoktur. Partnerinizle birleşme yaşarken ona vajinal orgazmı yaşatmak için bu noktayı uyarmanız gerekiyor. G noktası vajina girişinin 4-5 cm içerisinde yer alan bir bölgedir. Bazı kadınlara göre değişebilir. Ne de olsa her vajina yapısı birbirinden farklıdır.

U Noktası

Klitoris gibi vajinanın üst kısmında yer alır. Bu noktaya penisle ya da parmakla dokunmanız partnerinizi kesinlikle çok etkiler.

Kasık Bölgesi

Kasık bölgesi de en çok tahrik olunan noktalardandır. Kasık bölgesinde ağzınızı ve burnunuzu gezdirmeniz bile partnerinizin tüylerinin diken diken olmasına yetecektir. Bunu da ön sevişme esnasında yapabilirsiniz. Kasık bölgesine nazik dokunuşlar ve okşamalar da partnerinizi çok mutlu eder.

Göğüs Uçları

Kadınlar göğüslerinden de çok zevk alır ancak göğüs uçları çok daha hassastır çünkü daha fazla sinir ucu bulundurur. Göğüs ucunu emmeniz ve oynamanız çok etkili bir hamle olacaktır.

Bacakların İç Kısımları

Kadınların bu bölgelerinden zevk aldığı çok bilinmez ancak oldukça etkileyici bir bölgedir. Partneriniz ayaktayken bacaklarının iç kısımlarını okşayın ve yüzünüzü o bölgede gezdirin. Partnerinize özel ilgi gösterin. Bu ilgi, bir kadını kraliçe gibi hissettirmeye yetecektir.

Kalçalar

Kalçalar hiç şüphesiz erkeklerin en beğendiği bölgedir. Dolgun ve geniş hatlı bir kalçayı her erkek sever. Kadınlar kalçalarının okşanmasından çok hoşlanırlar. Partnerinizin kalçalarıyla oynayın. Ona karşı çekingen olmayın. Kalçalara küçük öpücükler de kondurabilirsiniz.

Ense Ve Baş Derisi

Yine en çok huylanılan bölgelerden birisi. Saçları ve saç derisini okşamak, parmakları ensede gezdirmek gibi hareketler bir kadının çok hoşuna gider. Bu bölgelerde elleri gezdirmek ya da masaj yapmak partnerinizi çok rahatlatacaktır.

Dudaklar

Güzel bir öpüşme, seksin başlangıcıdır. Partnerinizin dudaklarını etkili bir şekilde öpmelisiniz. Çok yavaş ya da çok hızlı olmamalısınız. Arada dudaklarını emebilirsiniz. Bu şekilde partnerinizden karşılık alabilirsiniz. Dudaklarınızı iyi kullanmanız, partnerinizi çok etkiler. Dudaklarla etkileyebilmek, büyük avantajdır.

Partnerinizi Gözlemleyin

Siz ne yaparken partneriniz çok zevk alıyor bunu mutlaka gözlemleyin. Örneğin ona dokunurken mi, öpüp koklarken mi ya da masaj yaparken mi zevk alıyor bunları göze almalısınız. Partnerinizin bakışlarını ve mimiklerini dikkatle izlemelisiniz. Bu şekilde onun en çok zevk aldığı şeyleri öğrenebilirsiniz. Böylece partneriniz sizden daha fazla etkilenecektir ve aranızdaki bağ güçlenecektir.

Tutkulu Dokunuşları Es Geçmeyin

Sekste dokunmak çok şeyi ifade eder. Partnerinize dokunma biçiminiz, kendinizi ifade etme stilinizdir. Kaba ve üstünkörü dokunuşlardansa, ince, narin ve hafif hareketleri deneyin. Bunu hangi bölgede yaparsanız yapın partneriniz çok mutlu olacaktır. Partnerinizin vücuduna çok özen gösterin ve o an tamamen aranızdaki ilişkiye odaklanın.

13 Oca 2022 11:06

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar