WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
JoyGlide
JoyGlide

Joyglide Medikal Kayganlaştırıcı Jel 200 ML

EK-1100

Joyglide Medikal Medikal kayganlaştırıcı jel cinsel ilişkiden alınan zevki yükseltir ilişki kalitesini artırır yanma acı ve kuruluğu engeller

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Joyglide Su Bazlı Medikal Kayganlaştırıcı Jel 200 ML

Joyglide Medikal Kayganlaştırıcı Jel 200 ML su bazlı bir kayganlaştırıcı jeldir. Dermatologların önerdikleri ve tercih ettikleri bu jel ürünü medikal onaylıdır. Tüm klinik ve dermatolojik testleri başarıyla geçmiş ürün, günümüzde ilişkilerde de harici olarak da kullanımı mümkün olan cinsel sağlık ürünlerindendir. Cinselliğe olan katkısını merak edenler için, cinsel birleşme öncesinde yeterli düzeyde sıvılaşma durumu yaşamayan vajinal bölge zarar görmeye müsait hale gelir. Artık ilişki , zevksiz ve tatsız bir hal almadan önce Kayganlaştırıcı Jel kullanarak tüm bu dertlerinizden uzun süreli etkisiyle kurtulabilirsiniz.

Ürün medikal onaylıdır. Yani tıbbi açıdan sağlıklı olduğu kanıtlanmış ve tıp dünyasının aslında deri üzerinde etkisini en iyi gösteren ve vücuda zararı olmayan bir jel olarak ortaya çıkarılmıştır. Dokunuşları hassas hale getirir ve deri dostudur. Cildin ihtiyaç duyduğunuz bölgesine kullanabilirsiniz. Böylelikle cildi besler ve uzun süreli kullanımında kayganlaştırıcı etki özelliğini sunar.  Kayganlaştırıcı jel fiyat olarak da diğer ürünlere oranla daha uygun olmasıyla birlikte prezervatif ile birlikte kullanımı uygundur.

Medikal Kayganlaştırıcı Jeller Özellikleri

 • Medikal onaylıdır.
 • Dermatolojik ve klinik testlerden geçmiştir.
 • Aşırı duyarlı ve deri dostu formülü.
 • Uzun süreli kullanımında sorunsuz ve ciltte uzun süreli kayganlaştırıcı özelliğe sahiptir.
 • Prezervatif  kullanımına %100 uyumludur.
 • Yağsız, tatsız ve kokusuzdur.

Bunlar aslında sitemizdeki yenilebilir olanların dışında kayganlaştırıcı jellerin ortak özellikleri diyebiliriz. Bu ürün medikal onaylı olması ile ön plana çıkıyor. Kayganlaştırıcı jeller satın almak için sitemizdeki ürünlerin her birini tek bir tık ile sepete ekleyip satın almanız mümkün. Özelliklerinden birisi ise ilişkide cinsel birleşmede sizi mağdur etmeyecek, tahriş sebebi olmayacak kayganlığı sağlamasıdır.

Joyglide Medikal Kayganlaştırıcı Jel Kullanımı

 1. Avuca bir miktar kayganlaştırıcı jel dökülür.
 2. Sürmek istediğiniz bölgeye uygularsınız.
 3. Ardından bu bölgeyi ovarak yedirmeye başlarsınız.

Kullanımı sıradan bir krem sürer gibi ya da masaj yağı uygular gibidir. Teknik her ne kadar aynı olsa da etki o kadar da benzer olmayacaktır. Kondom kullanımına uygun olan bu kayganlaştırıcı jel ile vajinal kayganlaşmayı büyük ölçüde sağlayıp sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Dermatolojik ve klinik tüm testlerden geçmiş ve onaylı bir satış süreci mevcuttur.

Medikal Kayganlaştırıcı Jel ve Cinsellik

Cinsel ilişkilerde kadınların zaman zaman acı çektikleri bilinen bir gerçektir. Bunun sebebi ise vajinada yeterli miktarda sıvı oluşmamasıdır. Burada ortaya pek çok fizyolojik ya da biyolojik anlamda etmenler çıkabilir ancak burada genel olarak çözüm odaklı olduğumuz için ürünü etkisinin tam olarak bu sıvı yetersizliğini gidereceğini söyleyebiliriz. Çekilen bu acılar artık yerini kayganlaştırıcı medikal onaylı jeller sayesinde zevk duygusuna bırakacak. Artık daha pürüzsüz, dokunulduğunda daha hassas ve ipeksi bir cilde sahip olacaksınız. Sadece bu sebep bile kayganlaştırıcı jel kullanımı için teşvik edici olmalıdır.

Kayganlaştırıcı Jel Cildinize Etkisi

Genital bölgede meydana gelmesi muhtemel bu sıvı oluşmadığında kadına acı verir ,ilişkide gelgit anını zorlaştırır. Erkek de kadın da zevk almak istese de bu an gerçekleşmez. Bu gibi durumlarda yapılacak ilk şey tamamlayıcı (takviye) ürünlerden destek almaktır. Kayganlaştırıcı jel ürünleri, cinsel ilişki sırasında her iki tarafın da rahat hissetmesini sağlamak için üretilmiştir. Kayganlaştırıcı jel ürününün kullanımı çok kolaydır. Bir çok renk ve tatta ürün bulunmaktadır.

Kayganlaştırıcı Jel Cilde Uygulanışı

Cinsel ilişkiden önce az miktarda jel alın ve masaj yaparak kadınların genital bölgesine uygulayın. Bitkisel içerikler içeren kayganlaştırıcı jel ürünleri genellikle bu konuda tedavi amaçlı kullanılmaktadır. Rahim ağzında veya cilt yüzeyinde herhangi bir yan etkiye neden olmadığı gibi kullanımı çok kolay ve pratiktir. Kullanılacak miktarı kişi kendisi belirleyebilir. Bu nedenle daha rahat bir ortam hazırlanmasına yardımcı olarak öz güveni de toparlar. Bu ürünler hem erkeklerin hem de kadınların aynı anda cinsel zevk almasını , alınan zevkin artmasını sağlar. Vajina bölgesinde oluşması gereken sıvıların oluşumuna yardımcı olarak kuruluğu ortadan kaldırır.

Joyglide Medikal Kayganlaştırıcı Jel 200 ML Eczane Satış

Sitemizde kayganlaştırıcı jel ürünlerinden pek çok var ancak bu ürün medikal onaylı olarak geçiyor ve sitemizde şu anda satış fiyatı 129 ₺ olarak belirlenmiş durumda. Elbette parayı verdiğinize değecek bir hizmet alacağınızı bilmelisiniz. Güvenilir, hızlı kargo özelliği ve gizlilik ön planda olduğunda aslında bizler cinsel sağlık ürünleri satan eczanemizde Türkiye'de bir numaralı öncü firma haline geliyoruz. Hemen medikal kayganlaştırıcı jeller almak için tek bir tık ile siparişi tamamlayın.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar