WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Jeligra
Jeligra

Jeligra 100 mg Afrodizyak Jel

EK-4500

Jeligra cinsel istek ve güç artırıcı unisex ürün eczane online satış sayfası

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Jeligra 100 mg Afrodizyak Jel

Jeligra 100 mg Afrodizyak Jel , oral jel olarak da geçer ve erkek bireyin erektil disfonksiyon adını verdiğimiz iktidarsızlık sorunu, sertleşme sorunları gibi sorunlara çözüm olarak üretilmiş cinsel ilaçlar arasındadır. 100mg sildenafil sitrat aktif bileşene sahip olması, erkeklerin sertleşmede problemlerini kökünden çözen özel bir mucizevi yapıdadır.

Ülkemizde de Avrupa'da olduğu gibi yaygın bir şekilde satışı devam etmektedir. Kişiyi bazen yaşama bağlayan şey partneri ile arasındaki bağ olabiliyor. Bunun devam edebilmesi açısından tatmin olması ya da olmaları önemlidir. Bunu sağlayabilmek için de orgazm dozunu daha yüksek seviyede yaşamak, cinselliği içten ve mutluluk verici şekilde uzun dakikalarca devam ettirebilmek önemli.

Aslında Jeligra 100 mg Afrodizyak Jel sıvı bir jel jölesi olduğu için diğer tüm erektil disfonksiyon haplarından daha kısa sürede etki edebileceğini söylemek yanlış olmayacaktır. ilacın penise giden tüm kan damarlarına akışı arttıran ve sert, uzun süreli ereksiyonlar sağlamasına yarayan cGMP tipi 5 enzimlerini inhibe edip etkisini gösterir.  İlacı 10 - 15 dakika içinde etkisini görmeniz beklenir. Bu ilaç için etki süresi 5 ila 6 saat arasındadır. Kimi bünyeler ve kişinin beslenme programına göre bile bu saat dakikalar farklı olsa da oynamalar olacaktır.

Jeligra 100 mg Afrodizyak Jel Kullanımı

Kullanımı oldukça kolay bir ilaç olmakla birlikte yalnızca poşeti ağzınıza sıkarak kaşık üzerine döküp yutun. Jeligra 100mg kolay tüketilebilir olması özelliğiyle etkisini 10 dakika kadar sonra göstermeye başlayacaktır. Böylelikle sert, cesur ve oldukça uzun süreli ereksiyonlar yaşayarak bayan partnerlerinizi orgazm ile ödüllendirebilirsiniz. Bu ilişkinin daha uzun süre devam etmesi açısından önemli bir detaydır. Önemli nokta şu ki günde 1 adetten fazla kullanmanız önerilmez, sağlığınıza zarar verebilecek yan etki oluşturmasını istemeyiz.

 

Jeligra 100 mg Afrodizyak Jel Satış

Eczanemiz oldukça güvenilir ve 2024 yılı itibarıyla toplamda 14 yıllık hizmetine devam etmektedir. Birçok kadın, erkek ve unisex ürünleri burada sunmuş ve daima müşterileri tarafından beğenilen ,faydası görülen ürünleri sunmuş bir firmayız. Eczanemiz Jeligra 100 mg Oral Jel  bulunduruyor rahatlıkla sipariş verip satın alabilirsiniz. Yorumlara bakıldığında erkekler oldukça memnun kaldılar ve denemeye yine devam ediyorlar.

Etkisini tam olarak 5 - 6 saat arası kadar göstermesiyle aslında bir erkek için beklenmedik yüksek dozda performans sergilemeyi tetikleyebilir.Bir kadın için sizinle ilişki yaşamak o geceye o 5 -6 saate sığdırılırsa mükemmel sonuçlar verecektir. Jeligra 100 mg Oral Jel fiyatı da fiyat olarak diğer ereksiyon sağlayıcı ilaçlara göre daha uygundur.

Jeligra 100 mg Afrodizyak Jel Faydaları

Jeligra cinsel istek artırıcı jel  , pembe mor renkte aroması farklılık gösterse de çilek aromalı jel bulunduran 4 tane alüminyum-PE folyo içerisinde satışa sunulmuştur. Tıptaki adı jel fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri olan ilaç grubuna aittir. Erkek cinsel organında kan damarlarının gevşemesine yardımcı olmak, cinsel uyarıyı aldıktan sonra doğal yolla bir sertleşme sağlanmasını vaat eder. Yetişkin erkeklerde eğer birleşme öncesinde bir tetikleme olursa uyarım gerçekleşirse sert ereksiyonlar sağlar ve uzun süreli devam eder.

Eğer sertleşme sorunu olan bir erkek iseniz Jeligra Afrodizyak Jel size büyük avantajlar sağlar. Sertleşmenin sağlanamaması durumu aslında sertleşme sorunu olarak genel tabirle ön plana çıkar, bu ilaç tam olarak derde deva olarak karşınıza çıkar. Satın almak kolay, güvenilir ve hızlıdır. Penis sertleşmesine yaradığı açıkça görülen bu ürünü kadınlar ya da 18 yaş altı hiçbir birey kullanamaz.

Jeligra 100 mg Afrodizyak Jel Teslimat

Teslimat tam olarak olması gerektiği gibi gerçekleşecek, gizli, güvenli ve tam olarak orijinal, beklediğiniz , sizdeki o mucizevi etkiyi yapacak ve cinsel sağlığınızı tam olarak iyileştirmenin yanı eğer bir sorununuz yoksa geliştirmeye yardımcı bir ürün olarak. Bu ürün eczane fiyatları arasında en uygun fiyatlardan birine sizlere sunulmaktadır. Belli miktarın üzerinde satın alımlarda kargo ücreti bizden oluyor. Bunu sepet sayfasında görmeniz mümkündür. Ereksiyon sağlayıcı olarak aktif görev yapan bu ilaç kişinin cinsel yaşamını kurtarıcı etkiye sahiptir. En uygun fiyata Jeligra satın almak için  Jeligra 100 mg sipariş vererek ürünü kısa sürede kapınızda bulabilirsiniz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar