WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Hot
Hot

HHS FX48 White 10 Kapsül

EK-3240

HHS FX48 White 10 Kapsül Erkekler de oluşan cinsel performans düşüklüğü cinsel isteksizlik ereksiyon olamama ya da ereksiyonu sürdürememe gibi sorunların çözümü için doğal cinsel ilaç

425,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

HHS FX48 White 10 Kapsül

HHS FX48 White 10 kapsül halinde satışa sunulan ve hem erkek hem de kadın bireyler için çeşitli versiyonları bulunan bitkisel içerikli cinsel gıda takviyesidir. HHS FX48 White kapsül temelinde doğal içerikli bir cinsel performans arttırıcıdır. Hem erkek hem de kadınların cinsel hayatlarında yaygın olarak karşılaştıkları birtakım rahatsızlıkların önüne geçerek kişilere verimli ilişkiler sağlamaktadır.

 

FX48 kapsül içeriğinde yoğun miktarda Ginseng kökü, keçiboynuzu ya da meyankökü gibi bazı doğal bitki özlerinin karışımlarını barındırmaktadır. Bu kapsamda %100 doğal bitki köklerinden üretilen bu ilaç günümüzde en sağlıklı ve en etkili cinsel performans arttırıcıların başında gelmektedir. FX48 cinsel güç arttırıcı kapsül kullanıcı yorumlarında yakaladığı üstün başarı sayesinde son dönemlerde kullanıcı sayısını ciddi oranda arttırmış ve kişilerin cinsel hayatlarındaki en büyük yardımcılarından birisi haline gelmiştir.

 

Özellikle hem erkek hem de kadın tarafından kullanılan formları bulunmasından dolayı bu ilaç, cinsel hayatında yeni bir sayfa açarak tutkulu birliktelikler yaşamak isteyen çiftler için muhteşem bir alternatiftir. FX48 kapsül afrodizyak etkisinin oldukça güçlü olmasından dolayı kişilerde genellikle cinsel isteksizliğin giderilmesi kapsamında kullanılmaktadır.

 

Bu doğrultuda kişilere mutlu birliktelikler sağlayan FX48 10 kapsül ülkemizde Tarım Bakanlığı tarafından onaylı olarak satışa sunulan güvenilir bir cinsel besin desteğidir. Orijinal HHS FX48 eczane satışları yetkili satış sitemiz üzerinden gerçekleştirilmektedir. FX48 kapsül eczane garantili ve faturalı olarak sitemiz üzerinden Türkiye’nin bütün şehirlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmaktadır. Uygun ve kampanyalı fiyatlardan yararlanarak FX48 Man ve FX48 Women siparişlerinizi gerçekleştirmek için online sipariş ve bilgi hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

FX48 White 10 Kapsül Etkileri

 

FX48 White kapsül kişilerin cinsel ilişkilerinde belli başlı bazı durumlara bağlı olarak yaşanılan birtakım olumsuzlukların giderilmesi doğrultusunda kullanılmaktadır. Kişiler cinsel hayatlarında psikolojik ve fiziksel bazı nedenlerden dolayı kimi zamanlarda performans düşüşü ve cinsel isteksizlik gibi sorunlarla karşılaşmaktadırlar. Cinsel isteksizlik hem erkek hem de kadın bireylerin ilişkilerinde yaygın olarak karşılaştıkları bir problemdir.

 

Sosyal hayatın meydana getirdiği stres, üzüntü, depresyon ya da yoğun çalışma hayatından dolayı meydana gelen yorgunluk gibi nedenlerden cinsel isteksizliği ciddi anlamda tetiklemekte ve çiftler arasında duvar örmektedir. İlişkilerinde cinsel isteksizlik yaşayan kişilerin birliktelik sırasında odaklarını kaybetmelerinden dolayı verimli performans sergilemeleri ve keyif almaları mümkün değildir.

 

Bundan dolayı Cinsel isteksizlik kesinlikle ihmal edilmemesi gereken ve ilişkiyi ciddi anlamda zedeleyebilecek olan önemli bir rahatsızlıktır. Aynı zamanda tedavisi doğrultusunda herhangi bir adım atılmadığı takdirde cinsel isteksizlik erkeklerde erken boşalma ve ereksiyon sorunu, kadınlardaysa orgazm olamama gibi ciddi birtakım işlev bozukluklarını tetikleyebilir.

 

Bundan dolayı eğer performansınızı yeterli bulmuyor ya da cinsel isteksizlik yaşıyorsanız mutlaka birtakım gıda takviyeleri kullanarak bu sorununuzdan kurtulmanız ilişkiniz açısından en doğru hamle olacaktır.

 

Uzman doktorlar tarafından üretilmiş tamamen doğal bir performans arttırıcı olan FX48 White kullanımının akabinde kişi vücudundaki libido sayısını arttırarak cinsel dürtüleri uyandırır ve kişide muhteşem bir cinsel arzu meydana getirir. Vücutta uyandırdığı cinsel isteğin yanı sıra kan dolaşımını hızlandırarak vücut direncini arttıran ve kişiye yüksek bir enerji sağlayan FX48 bu etkileriyle çiftlere tutkulu ve verimli bir cinsel birliktelik imkânı sunmaktadır.

 

HHS FX48 White Kapsül Nasıl Kullanılır?

 

FX48 kapsül kullanımı oldukça kolaydır. Cinsel ilişkiden ortalama 40 – 45 dakika önce bir adet kapsülün bir bardak suyla beraber tüketilmesi kullanım açısından yeterlidir. Tüketim esnasında alkol ya da asitli içeceklerin tüketilmesi FX48 White etkisini azaltabileceğinden dolayı üretici firma tarafından tavsiye edilmemektedir. Sağlığınız açısından günde bir kapsülden fazla kullanmamalı ve doz aşımından mutlaka uzak durmanız gerekmektedir.

 

FX48 kapsül yan etkileri çok nadir görülmektedir ancak doz aşımı ya da yanlış kullanım gibi birtakım durumlarda baş ağrısı ve baş dönmesi, mide bulantısı, çarpıntı, terleme ya da iştahsızlık gibi birtakım yan etkiler meydana gelebilir. FX48 kapsülün cinsel performans arttırıcı ektilerinin tam olarak nüfuz etmesi için düzenli kullanım çok önemlidir. Diyabet ya da tansiyon gibi kronik hastalığı olanların, kalp ve damar hastalarının, düzenli olarak ilaç kullananların ve 65 yaş üzerindeki bireylerin kullanımdan önce doktorlarına danışmaları tavsiye edilmektedir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar