WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktiriciler Nereden Alınır

Geciktiriciler nereden alınır, güvenilir geciktirici ilaç siparişleri için nereyi kullanabilirim? Diyorsanız doğru yerdesiniz. Erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmiş olan çeşitli birçok geciktirici ilaç Türkiye’nin en güvenilir ve en sık tercih edilen cinsel sağlık eczanesi konumundaki yetkili satış sitemiz üzerinden hizmetinize sunulmaktadır. Online eczanemizdeki bütün geciktirici ilaçlar %100 orijinal bandrollü, eczane garantili, faturalı ve Bakanlık onaylı olarak satışa sunulan güvenilir ürünlerdir.

Orijinal geciktirici ilaç siparişleriniz sitemiz aracılığıyla İstanbul merkezli olmak üzere Türkiye’nin bütün şehirlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılarak gizli kargo içerisinde kapınıza teslim edilmektedir. Resmi satış sitemizde geciktirici ilaç fiyatları ülkemizin ekonomik şartları dikkate alınarak, herkesin zorlanmadan satın alabileceği uygun ve kampanyalı fiyatlar üzerinden belirlenmiştir. Sizde uzun soluklu birliktelikler yaşayarak, partnerinizle hayallerinizdeki ten uyumuna kavuşmak için sitemizi ziyaret edebilir ve kampanyalı geciktirici ilaç fiyatlarından faydalanarak siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eczanede Satılan Geciktirici İlaçlar Nelerdir?

Eczanede satılan ve erkeklerin cinsel hayatlarında düzenli olarak tercih ettiği en etkili geciktirici ilaçlar markaları hakkında bilgi verecek olursak. Cialis fiyat ve etki olarak ön plana çıkarken diğer geciktirici ilaç markaları şunlardır. Big Man, Boss, Maxman, Novagra, Degra, Lifta, Kamagra jel , Eros, Golden Delay, ErobyHotLong, Delay 4800 ve Cobra gibi ürünlerdir. Geciktirici ilaçlar içeriğinde temel madde olarak Sildenafil, Tadalafil ya da Vardenafil gibi farklı birtakım etkan maddeler barındırmaktadır. Bünyesinde herhangi bir kimyasal ya da katkı maddesi barındırmayan geciktiriciler erkeklerde yaygın olarak görülen erken boşalma tedavisinde kullanılmaktadır. Erken boşalmanın giderilmesindeki en doğal ve en güvenilir yöntemlerin başında geciktirici kullanımı gelmektedir. Erken boşalma sorunu genç yaşlarda da meydana gelebiliyor olsa da bu rahatsızlık ülkemizde genellikle 40 yaşının üzerindeki bireylerde gözlemlenmektedir.

Erken boşalmanın meydana gelmesinde etkili olan psikolojik ve fiziksel çeşitli birçok faktör bulunur. Genç yaşlarda erken boşalma yaşıyorsanız bunun nedeni muhtemelen psikolojiktir. Örneğin sosyal hayat nedeniyle yaşanılan aşırı stres, zihinsel yorgunluk, depresyon, gerginlik, travma ya da bunalım gibi durumlar erken boşalmanın psikolojik nedenlerindendir. Fiziksel olaraksa bu problem sigara ve alkol bağımlılığı, kalp ve damar rahatsızlıkları, kronik hastalıklar ya da yaşlılığa bağlı olarak cinsel fonksiyonlarda yaşanan azalmalar sonucunda ortaya çıkmaktadır. Erken boşalma sorunuyla hangi yaşta karşılaşmış olursanız olun, verimli birliktelikler için bu rahatsızlığınızı kesinlikle ihmal etmemeli ve en kısa süre içerisinde tedavi olmanız gerekmektedir.

 

Geciktirici İlaç Etkileri

Erken boşalmayı geciktiren ilaçlar etkileri bakımından içeriğine ve kullanımına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geciktirici ilaçlar kullanım şekillerine göre ikiye ayrılmaktadır. İlki gıda yoluyla kullanılan geciktirici hap, kapsül, jel, tablet ya da macun gibi ürünlerdir. Bu ilaçlar kullanımının akabinde erkek vücudundaki kan dolaşımını hızlandırır ve penis etrafındaki damarların genişlemesini sağlar. Ardından genişleyen  bu damarlar üzerinden penise yoğun miktarda kan pompalanır ve penisteki kan dolaşımı sağlıklı oranlara getirilir. Aynı zamanda vücuttaki erken boşalmayı tetikleyen enzimleri de bloke eden bu ilaçlar kişinin cinsel gücünü ve vücut direncini maksimuma çıkarmaktadır.

Böylece erkek ilişki sırasında boşalma refleksini çok kolay bir şekilde kontrol edebilir ve zorlanmadan ilişkiyi uzun süre boyunca sürdürebilir. Masaj yöntemiyle penise uygulanan geciktirici krem, yağ ya da sprey gibi ürünlerse kullanımının akabinde penis ucunda çok hafif bir uyuşukluk meydana getirmektedir. Penis ucunda elde edilen bu uyuşukluk erkeğin ilişkiden aldığı hazzı kesinlikle düşürmez. Aksine içeriğinde yoğun oranda afrodizyak barındıran bu geciktiriciler ilişki sırasında alınan hazzı ve tutkuyu daha da artırmaktadır. Penise uygulanan geciktirici ilaçlar meydana getirdiği hafif uyuşukluk hissi sayesinde erkeğin orgazm süresini ortalama 20 – 25 dakika aralığında uzatarak erken boşalmayı tamamen doğal bir şekilde ortadan kaldırır. Geciktiriciler nereden alınır sorusunun yanıtı online eczane cinsel sağlık ürünleri satış sitemizdir. Güvenle sipariş verebilirsiniz.

16 Ara 2021 12:45

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar