WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Krem Eczane Fiyatları

Geciktirici krem eczane fiyatları kapsamında yetkili satış sitemiz üzerinden kullanıcılarımızın hizmetine sunulan bitkisel içerikli cinsel performans arttırıcıdır. Günümüzde teknolojinin getirdiği kolaylıklar neticesinde cinsel ilaçlar genellikle online eczane adı verilen resmi satış siteleri üzerinden sipariş edilmektedir. Bu kapsamda %100 orijinal bandrollü geciktirici krem eczane garantili ve faturalı olarak yetkili satış sitemiz üzerinden çeşitli markalar ve boyutlar altında satışa sunulmaktadır. Sitemizde bulunan bütün geciktirici kremler Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak satılan tamamen güvenilir ve sağlıklı ürünlerdir.

Geciktirici krem siparişleriniz sitemiz aracılığıyla başta İstanbul olmak üzere ülkemizin bütün şehirlerine gizli kargo içerisinde hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmaktadır. Geciktirici krem fiyatları bakımından oldukça uygun ve ekonomik bir ilişki takviyesidir. Sitemizde geciktirici krem fiyatı ülkemizin ekonomik açıdan zor dönemlerden geçtiği bugünlerde minimum düzeyler üzerinden kampanyalı olarak satışa sunulmaktadır. Bu doğrultuda sizde uzun soluklu ve tutkulu birliktelikler için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalı geciktirici krem fiyatlarından yararlanarak siparişlerinizi verebilir ve cinsel hayatınızda maksimum performansa ulaşabilirsiniz.

Geciktirici Krem Nedir?

Geciktirici kremler erkeklerin cinsel hayatlarında oldukça sık olarak karşılaştıkları erken boşalma sorununun giderilmesi doğrultusunda üretilmiş olan bitkisel ürünlerdir. Bu ürünler yalnızca erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir ve kadınlarda herhangi bir etki göstermez. Erken boşalma sorunu cinsel ilişki esnasında kişinin normale göre çok daha kısa bir sürede yani ortalama 1 – 5 dakika arasında boşalmasına verilen isimdir. Günümüzde dünya çapında milyonlarca erkeğin karşılaştığı bu sorun en sık görülen cinsel işlev bozukluklarının başında gelmektedir. Ülkemizde de çok yaygın bir rahatsızlık olan erken boşalma sorunu özellikle 40 yaşı aşkın her iki erkekten birinin karşılaştığı bir işlev bozukluğudur. Erken boşalma sorununun ortaya çıkmasında etkili olan psikolojik ve fiziksel birçok faktör bulunmaktadır.

Erkeklerin sosyal hayatlarında yaşadıkları aşırı stres, travmalar, bunalım ya da depresyon gibi durumlar erken boşalma sorununun en yaygın psikolojik nedenlerindendir. Bunların yanı sıra günlük yoğun çalışma temposunun getirdiği yorgunluk ve bitkinlik, testosteron eksikliği gibi hormonsal değişiklikler ya da yaşlılığa bağlı olarak vücut fonksiyonlarında gerçekleşen azalmalar erken boşalma sorununun en büyük nedenlerindendir. Bu gibi birçok faktöre bağlı olarak ortaya çıkan erken boşalma sorunu hem erkek hem de partneri açısından oldukça ciddi bir cinsel problemdir. Erkeğin cinsel ilişki sırasındaki performansının dibe vurmasına yol açarak, verimsiz ve sağlıksız birlikteliklere neden olan erken boşalma sorunu tedavi edilmediği takdirde çiftler için oldukça büyük bir problem haline gelebilir.

Geciktirici Krem Ne İşe Yarar?

Geciktirici kremler içeriğinde barındırdığı etken maddeler, vitamin ve mineraller sayesinde kullanımının akabinde ilişki süresini ciddi anlamda uzatarak erken boşalma sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Bu kapsamda geciktirici kremler erkeğin cinsel ilişki sırasında hayallerindeki yüksek performansa ulaşmasını sağlayarak mutlu ve şehvetli birliktelikler meydana getirmektedir. Geciktirici krem etkileri üründen ürüne değişmektedir ancak genellikle bu ürünler hassasiyet azaltıcı etki gösterir.

Kullanımının akabinde geciktirici kremler penis ucunda çok hafif bir uyuşukluk meydana getirerek cinsel ilişki sırasında erkeğin hassasiyetini düşük miktarda azaltmaktadır. Böylece erkek birey ilişki sırasında vücudunu kolay bir şekilde kontrol ederek ilişkiye odaklanabilmekte ve muhteşem bir performansa ulaşmaktadır. Geciktirici krem erkeğin ilişkiyi uzun süre boyunca devam ettirebilmesini sağlayarak partnerini tatmin edebilmesine yol açar. Bu etkileriyle geciktirici kremler kişilere uzun soluklu ve tutkulu birliktelikler sunmakta ve çiftlerin cinsel hayatını renklendirmektedir.

Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır?

Geciktirici kremlerin kullanımı oldukça kolaydır. Genellikle bu ürünler cinsel ilişkiden yaklaşık 10 – 15 dakika önce kullanılmaktadır. Kullanımda bir nohut büyüklüğündeki kremi penis ucuna sürerek masaj yoluyla penis etrafına ve testislere iyice yaymanız yeterli olacaktır. Bu işlemin akabinde kremin iyice kurumasını ve emilmesini bekleyerek tamamen kuruduktan sonra penisinizi temizlemeniz kullanım açısından yeterlidir. Geciktirici kremler prezervatif ile kullanıma uygun olarak üretilmiştir.

Tamamen doğal ve bitkisel karışımlardan oluşturulan Geciktirici kremler içeriğinde herhangi bir katkı maddesi ya da kimyasal barındırmayan %100 organik ürünlerdir. Bu kapsamda geciktirici kremler herhangi bir yan etki göstermez ve vücutta kızarıklığa ya da yaraya neden olmaz. 18 yaşının üzerindeki bütün erkekler tarafından kullanılabilir. Çocukların ulaşamayacağı kuru ve serin yerlerde muhafaza edilmelidir. Geciktirici krem eczane fiyatları sitemizde kampanyalı olarak satış yapılmaktadır.

 

15 Ara 2021 16:47

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar