WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici İlaç Fiyatları

Geciktirici ilaç fiyatları ülkemizin ekonomik açıdan sıkıntılı bir dönemden geçtiği bugünlerde sitemizde herkesin ulaşabileceği uygun ve kampanyalı fiyatlar üzerinden belirlenmiştir. Ülkemizde geciktirici ilaç eczane satışları kapsamında Türkiye’nin 1 numaralı cinsel sağlık platformu olan yetkili satış sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Online eczanemizde orijinal geciktirici ilaçlar eczane garantili, faturalı, bandrollü ve Bakanlık onaylı olarak hizmetinize sunulur. Orijinal geciktirici ilaç siparişleriniz sitemiz aracılığıyla başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bütün bölgelerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılarak gizli kargo içerisinde kapınıza kadar teslim edilmektedir. Geciktirici ilaç fiyatları markadan markaya değişmekle beraber yukarıda da belirttiğimiz üzere sitemizde minimum miktarlarda belirlenmiştir. Bu noktada sizde sitemizi ziyaret edebilir ve kampanyalı geciktirici ilaç fiyatlarından faydalanarak güvenilir bir şekilde siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Geciktirici İlaç Nedir?

Geciktirici ilaçlar erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmiş olan bitkisel ürünlerdir. Erkeklerde geciktirici ilaç kullanımı cinsel ilişki sırasında meydana gelen erken boşalmanın tedavisi için gerçekleştirilmektedir. Erken boşalma sorunu cinsel ilişki sırasında erkeğin boşalma refleksini kontrol edememesi ve normale göre çok daha kısa bir süre içerisinde orgazm olması durumudur. Bu açıdan erken boşalma yaşayan erkekler ilişkiyi uzun süre boyunca devam ettiremez ve yetersiz performans sergiler. Günümüzde erken boşalma erkeklerin en sık karşılaştığı cinsel işlev bozukluklarının başında gelmektedir. Bu rahatsızlık erkek için olduğu kadar partneri içinde oldukça can sıkıcı bir durumdur. Çünkü kadınlar doğaları gereği cinsel anlamda erkeklere göre çok daha güçlü ve dayanıklıdırlar.

Kadınların cinsel ilişki sırasında tatmin olmaları ve keyifli bir orgazm yaşamaları için uzun süreli birliktelikler gerekmektedir. Erken boşalma yaşayan erkekler bunu sağlayamadığından dolayı bu durum zaman içerisinde çiftler arasındaki ten uyumunun kaybolmasına neden olabilir ve ciddi ilişki sorunlarına yol açabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşılmaması adına geciktirici ilaçlar üretilmiş ve erkeklerin kullanımına sunulmuştur. Erken boşalma tedavisi kapsamında üretilmiş olan yüzlerce geciktirici ürün bulunur. Geciktirici krem, sprey, hap, jel, yağ ya da kapsül gibi çeşitli formlarda üretilmiş olan bu ürünler içeriğindeki doğal formülü sayesinde erken boşalmayı tamamen ortadan kaldırır ve kişinin cinsel performansını maksimuma çıkarır.

 

Geciktirici İlaçlar Ne İşe Yarar?

Erken boşalmayı geciktiren ilaçlar ürün içeriğinde ve kullanım şekillerine göre farklı birtakım etkiler göstermektedir. Bu noktada geciktiricileri gıda yoluyla kullanılanlar ve temas yoluyla kullanılanlar olarak ikiye ayırabiliriz. Gıda yoluyla kullanılan ilaçlar arasında en yaygın olarak kullanılan geciktirici hap, Cialis 20 mg 30 lu tablet, kapsül ya da jel gibi ürünlerdir. Bu ilaçlar içeriğinde Sildenafil, Tadalafil ya da Vardenafil gibi çeşitli etken maddeler barındırmaktadır. Oral yolla kullanılan geciktirici ilaçlar kullanımının akabinde vücuttaki kan akışını hızlandırır ve penis çevresindeki damarların genişlemesini sağlar. Ardından genişleyen bu damarlar üzerinden penise bol miktarda kan pompalanır ve vücuttaki erken boşalma tetikleyici enzimler devre dışı bırakılır. Bunun sonucunda cinsel uyarılma esnasında penisteki kan dolaşımı sağlıklı düzeylere gelir ve oldukça güçlü bir sertlik elde edilir.

Peniste sertleştirici etki gösteren bu ilaçlar aynı zamanda kişinin cinsel gücünü maksimuma çıkararak boşalma refleksini çok kolay bir şekilde kontrol etmesini sağlar. Masaj yoluyla penise uygulanan ilaçlarsa geciktirici krem, yağ ya da sprey gibi ürünlerdir. Bu ilaçlar kullanımının ardından penis ucunda çok hafif düzeyde bir uyuşukluk hissi meydana getirerek erkeğin zorlanmadan çok rahat bir şekilde ilişkiyi devam ettirmesini sağlar. Penis ucunda elde edilen bu uyuşukluk ilişkiden alınan hazzı kesinlikle düşürmez, aksine içeriğindeki afrodizyak etkisiyle zevki artırır. Geciktirici ilaçlar etki süresi boyunca erkeğin orgazm süresini ortalama 20 – 25 dakika aralığında uzatır ve çiftlere uzun soluklu birliktelikler sağlar.

16 Ara 2021 12:44

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar