WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Fiesta
Fiesta

Fiesta All Night Kaydırıcı Jel

EK-141

Fiesta All Night Kaydırıcı Jel Vajinal Kuruluk Giderici Jel

225,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • Hızlı Kargo

Fiesta All Night Kaydırıcı Jel Çeşitleri

Fiesta All Night kaydırıcı jel farklı formlarda ve boyutlarda satışı gerçekleştirilen süper etkili bir orgazm geciktiricidir. Fiesta All Night doğal formülü kapsamında bünyesinde yoğun miktarda karanfil yağı barındırmaktadır. Fiesta kayganlaştırıcı jel erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir ve kadınların kullanması tavsiye edilmez. İçeriğindeki etken maddeler sayesinde Fiesta kayganlaştırıcı jel cinsel ilişki sırasında meydana gelen ve erkeklerin en sık karşılaştıkları problemlerden birisi olan erken boşalma rahatsızlığının tedavisi doğrultusunda kullanılmaktadır.

Cinsel ilişkideki hazzı ve tutkuyu kat kat arttıran bu jel tamamen doğal içeriklerden üretilmiş olan %100 güvenilir bir ilaçtır. Ülkemizde Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylı olarak satışı gerçekleştirilen Fiesta All Night geciktirici jel günümüzde dünya çapında milyonlarca erkeğin cinsel hayatlarında düzenli olarak kullandıkları bir ilişki desteğidir.

Kullanımı açısından oldukça kolay olan Fiesta All Night jel erkeklerin korkulu rüyası haline gelmiş olan erken boşalma sorununu etki süresi boyunca tamamen ortadan kaldırarak çiftlere verimli ve tutkulu birliktelikler sunmaktadır. Düzenli bir cinsel hayata sahip olmak ve ilişkilerinde verimli performans sergilemek isteyen herkes tarafından kullanılabilecek olan bu ilaç içeriğinde sağlık açısından tehdit oluşturabilecek herhangi bir kimyasal barındırmaz.

Fiesta All Night kayganlaştırıcı jel sayesinde hem ilişkinizdeki keyfi ve hazzı arttıracak hem de erken boşalma sorununuzdan kurtularak uzun soluklu birliktelikler yaşayacaksınız. Erkeklerin cinsel hayatlarındaki 1 numaralı yardımcılarından biri haline gelmiş olan Fiesta All Night kayganlaştırıcı jel eczane siparişlerinizi yetkili satış sitemiz üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Orijinal Fiesta All Night 100 mg geciktirici fiyatları ülkemizin ekonomik açıdan zor dönemlerden geçtiği bu günlerde minimum düzeyler üzerinden belirlenmiştir. Uygun fiyatlarının yanı sıra Fiesta kayganlaştırıcı jel kampanyalı olarak satışa sunulmakta ve kullanıcılarının yüzünü daima güldürmektedir. Fiesta kayganlaştırıcı jel 100 mg siparişleriniz gizli gönderi şeklinde elinize teslim edilir ve kargo personeli de dâhil paket içeriğini kimse bilmemektedir. Sitemiz üzerinden sipariş ettiğiniz bütün ürünlerimizin bilgisi yalnızca firmamız dâhilindedir. Sahte ve kalitesiz ürünlerle karşılaşmamak adına geciktirici jel siparişlerinizi yalnızca yetkili satış siteleri üzerinden gerçekleştirmeniz önerilmektedir.

Fiesta All Night Kayganlaştırıcı Etkileri

Cinsel birliktelik esnasında normale nazaran çok daha kısa bir süre içerisinde orgazmın gerçekleşmesi durumuna erken boşalma sorunu adı verilmektedir. Erken boşalma, günümüzde erkeklerin cinsel hayatlarında en sık karşılaştığı problemlerden birisidir. Kişiyi her yaşta yakalayabilecek olan bu rahatsızlık genellikle 40 yaşı aşkın bireylerde görülmektedir.

Öyle ki, 40 yaşını aşkın her iki erkekten birisinin cinsel hayatlarında erken boşalma sorunuyla karşı karşıya kaldığı bilinmektedir. Bu kapsamda oldukça yaygın bir cinsel işlev bozukluğu olan erken boşalma rahatsızlığı kişinin verimli bir cinsel performans sergilemesinin önüne geçerek mutsuz birlikteliklere neden olmaktadır.

Erken boşalma sorununun meydana gelmesinde etkili olan fiziksel ve psikolojik birçok faktör bulunmaktadır. İlişki sırasında stres, endişe ya da kaygı gibi psikolojik durumların aşırı derecede hissedilmesi erken boşalmayı tetikleyebilir. Aynı zamanda yorgunluk ya da yaşlılığa bağlı olarak vücut fonksiyonlarında meydana gelen bozukluklar da erken boşalma sorununun fiziksel nedenlerinden bazılarıdır. Hangi şekilde meydana gelmiş olursa olsun, erken boşalma rahatsızlığı kesinlikle ihmal edilmemesi gereken ciddi bir problemdir.

Erken boşalma tedavisi doğrultusunda Fiesta All Night kayganlaştırıcı jelin etkileri sayesinde hem ilişkiden alınan haz oldukça artmakta hem de ilişki süresi ciddi anlamda uzamaktadır. Kullanımı oldukça basit olan Fiesta kayganlaştırıcı jel sayesinde erkeğin vücut direnci ve odağı artar ve ilişkiyi uzun süre boyunca devam ettirebilir. Sizde mutlu birliktelikler için online sipariş ve bilgi hattımız üzerinden bizlere ulaşarak sipariş verin. Çeşitli ödeme yöntemleri ve kampanyalardan faydalanabilir ve Fiesta geciktirici jel siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fiesta All Night Kayganlaştırıcı Kullanımı

Fiesta geciktirici jel kullanımı açısından oldukça kolaydır ve kondom ile kullanılan bir ilaçtır. İlişkiye girmeden önce uygun bölgeye fazla abartmamak kaydıyla dilediğiniz miktarda sürmeniz gerekmektedir. Eğer isterseniz kondomun içine ya da dışına birkaç damla jel sürerek de hazzı ve keyfi daha yükseğe çıkarabilirsiniz. Fiesta kayganlaştırıcı kullanımında dikkat etmeniz gereken en önemli şey uygun bölge haricinde kullanılmamasıdır. 18 yaşın üzerindeki bütün erkekler gönül rahatlığıyla kullanabilir. Tamamen doğal içerikli bir ilaç olan Fiesta geciktirici jelin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar