WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Eros Delay Sprey
Eros Delay Sprey

Eros Erken Boşalmayı Geciktirici Sprey

EK-3113

Eros geciktirici sprey eczane tavsiye ürünü erken boşalan erkekler için en etkili çözüm ürünleri ile ilişki süresini uzatın

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Eros Delay Erken Boşalmayı Geciktirici Sprey

Eros erken boşalmayı geciktirici sprey yalnızca erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmiş olan süper etkili bir geciktiricidir. Erkeklerde erken boşalma sorununun tedavisi doğrultusunda üretilmiş olan bu ilaç içeriğindeki tamamen doğal etkenler sayesinde penis bölgesinde hafif bir uyuşukluk meydana getirmekte ve cinsel ilişki süresini ciddi oranda arttırmaktadır. Erken boşalma sorunu günümüzde dünya çapında milyonlarca erkeğin karşılaştığı oldukça yaygın görülen bir cinsel işlev bozukluğudur. Erken boşalma problemi tedavisi kapsamında üretilmiş olan birçok krem, jel ya da sprey gibi geciktirici ilaçlar bulunmaktadır.

Ancak Eros geciktirici sprey güçlü ve uzun süreli etkisi sayesinde bu ilaçlar arasında en sık kullanılan ilişki takviyesi haline gelmeyi başarmıştır. Eros geciktirici sprey kullanıcı yorumlarında sağladığı büyük başarı sayesinde son dönemlerde ülkemizde de oldukça yaygın kullanılan bir ilaç haline gelmiştir ve yüzbinlerce erkek tarafından düzenli olarak kullanılmaktadır.

Erken boşalma sorununun doğal tedavisinde uzmanların en etkili çözüm yolu olarak gösterdikleri Eros sprey tamamen doğal bir geciktiricidir ve etki süresi boyunca vücudun kimyasını kesinlikle bozmaz. Eros geciktirici sprey eczane garantili ve reçeteli olarak yetkili satış sitemiz üzerinden kullanıcılarımızın hizmetine sunulmaktadır. Orijinal Eros geciktirici sprey siparişleriniz Türkiye’nin bütün bölgelerine gizli kargo ile hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilmektedir.

Eros geciktirici fiyatları açısından piyasadaki muadillerine nazaran daha uygun fiyatlar üzerinden satışa sunulmaktadır. Sizde Eros geciktirici sprey kampanyalı fiyatlarından yararlanarak siparişlerinizi gerçekleştirmek için online sipariş ve bilgi hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eros Geciktirici Sprey Ne İşe Yarar?

Eros geciktirici sprey etkileri nelerdir ya da ne gibi durumlarda kullanılmalıdır? Gibi sorular sipariş verecek olan kişiler için elbette ki büyük önem arz etmektedir. Eros geciktirici sprey erkeklerin cinsel hayatlarında karşılaştıkları erken boşalma sorununun tedavisinde kullanılmaktadır.

Cinsel ilişki esnasında normale göre çok daha kısa bir süre içerisinde orgazm olunmasına erken boşalma sorunu adı verilmektedir. Günümüzde özellikle 40 yaşını aşkın erkeklerin %50’sinden fazlasının karşılaştığı bu problem en sık görülen cinsel işlev bozukluklarından birisidir. Erken boşalma sorununun meydana gelmesinde etkili olan ve bu problemi tetikleyen birçok neden bulunmaktadır.

Genç yaşlardan süregelen aşırı alkol ve sigara bağımlılığı, günlük çalışma hayatının vücutta meydana getirdiği tahribat ve yorgunluk ya da yaşlılığa bağlı olarak vücut fonksiyonlarında meydana gelen azalmalar erken boşalma sorununun fizyolojik nedenlerine örnek olarak gösterilebilir. Zaten bu rahatsızlık genellikle fiziksel etkenlere bağlı olarak ortaya çıkmaktadır.

Ancak elbette ki stres, üzüntü, travma sonrası bozukluk ya da depresyon gibi birtakım psikolojik durumlarda erken boşalma sorununu tetikleyebilmektedir. Ne şekilde gerçekleşmiş olursa olsun erken boşalma sorunu, en kısa süre içerisinde tedavi edilmesi gereken oldukça can sıkıcı bir cinsel işlev bozukluğudur.

Tedavi edilmediği takdirde kişinin performansının dibe vurmasını sağlayarak cinsel hayatını adeta kâbusa çeviren bu problem asla ihmal edilmemelidir. Erken boşalma sorunu tedavisinde üretilmiş olan Eros geciktirici sprey etki süresi boyunca bu rahatsızlığınızdan tamamen kurtulabilir ve uzun soluklu birliktelikler yaşayabilirsiniz. Eros geciktirici vücudun kimyasal yapısına zarar vermeden tamamen temas ile kullanımı yapılan güvenilir bir cinsel ilaçtır. Eros geciktirici etkisi boyunca kişi defalara kez uzun soluklu birliktelikler yaşayabilir ve böylece ortaya mutlu ve verimli bir cinsel ilişki çıkmış olur.

Eros Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Eros geciktirici sprey kullanımı bakımından oldukça kolaydır. Eros kullanımı cinsel ilişkiden ortalama 15 dakika önce gerçekleştirilmelidir. Kullanımda Eros geciktirici spreyi penisin alt damar bölgesine en fazla 3 kez olacak şekilde sıkmanız yeterlidir. Kullanımından kısa süre sonra ilaç sıkıldığı bölgede hafif bir uyuşukluk gerçekleşmesini sağlar ve böylece ilişki süresini ciddi anlamda uzatır. Eros geciktirici sprey etki süresi bakımından ortalama 2 – 4 saat aralığında etkili olmaktadır. Dikkat edilmesi gereken husus ise kullanımda 3 defadan fazla sıkılmamasıdır.

Eğer doz aşımı yapacak olursanız o bölgede yoğun bir uyuşukluk sağlanacağından dolayı ilişkiden aldığınız haz büyük oranda azalabilir ve odağınızı kaybedebilirsiniz. Eros geciktirici sprey yan etkileri bakımından bilinen herhangi bir etkiye sahip değildir. Ancak yine de kişi sağlığı açısından 65 yaşın üzerindeki erkeklerin kullanımdan önce doktorlarına danışmaları tavsiye edilmektedir. 18 yaşın üzerindeki bütün erkekler tarafından gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar