WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalma Nedenleri

Erken boşalma nedenleri kapsamında bu rahatsızlığı tetikleyen faktörleri sınıflandırabiliriz. Çünkü erken boşalma tespit edilmiş olan tek bir nedene bağlı olarak meydana gelmez. Bu rahatsızlığı tetikleyici özellik gösteren psikolojik, fiziksel ya da hormonsal birçok neden bulunmaktadır. Psikolojik açıdan cinsel deneyimsizlik, ilişki sırasında aşırı heyecan ve uyarılma, stres, anksiyete, endişe, depresyon ya da üzüntü gibi birçok etken erken boşalmanın psikolojik nedenleri arasındadır. Psikolojik anlamda bu durumlarla karşılaşan erkekler ilişkilerini uzun süre boyunca devam ettirmekte oldukça zorlanır ve erken boşalma sorunuyla karşı karşıya kalır.

Bunun yanı sıra fiziksel erken boşalma nedenlerine gelecek olursak, günlük yoğun iş hayatının getirdiği yorgunluk, halsizlik, uzun süredir devam eden sigara ve alkol kullanımı ya da yaşlılığa bağlı olarak vücut fonksiyonlarında meydana gelen azalmalar erken boşalma sorununun fizyolojik nedenlerindendir. Elbette ki bunların yanı sıra erken boşalma sorununa neden olan birtakım hormon, enfeksiyon ve sinir sistemi hastalıkları da bulunmaktadır.

Öncelikle şunun bilinmesi gerekiyor ki erken boşalma sorunu kesinlikle çekinilmesi gereken bir problem değildir. Günümüzde dünya çapında milyonlarca erkeğin cinsel hayatlarında yaşadığı bu sorun oldukça yaygın ve ciddi bir problemdir. Ülkemizde de yapılan araştırmalar sonucunda 40 yaşının üzerindeki erkeklerin yarısından çoğunun cinsel ilişkilerinde erken boşalma sorunuyla karşılaştıkları tespit edilmiştir. Yani eğer erken boşalıyorum ne yapmalıyım? Diyorsanız, yapmanız gereken tek şey geciktirici ilaç kullanımı yaparak bu sorununuzdan kurtulmaktır.

Erken Boşalma Sorunu

Erken boşalma, cinsel ilişki sırasında erkeğin normale göre çok daha kısa bir süre olan 1 – 5 dakika arasında boşalmasına verilen isimdir. Erken boşalma erkeklerin cinsel hayatlarında en sık karşılaştıkları işlev bozukluklarından birisidir. Yukarıda da belirttiğimiz üzere ülkemizde de kişilerin en büyük cinsel problemlerinden birisi haline gelmiş olan erken boşalma güncel olarak binlerce erkeğin yaşadığı çok yaygın ve can sıkıcı bir problemdir. Erken boşalma sorunu özellikle verimli ve düzenli bir cinsel hayat isteyen erkekler açısından çok sıkıntılı ve ciddi bir rahatsızlıktır. Çünkü erken boşalma yaşayan bir erkeğin cinsel ilişkilerinde verimli performans sergilemesi mümkün değildir. Bu durum kişiyle partneri arasındaki ten uyumunun kaybedilmesine neden olarak cinsel birlikteliği yüksek oranda zedelemektedir.

Bu kapsamda ilişkilerinde tutkulu ve şehvetli birliktelikler yaşamak isteyen her erkek erken boşalma tedavisi doğrultusunda birtakım adımlar atmalı ve bu sorunlarını kesinlikle ihmal etmemelidir. Kimileri tarafından ufak bir sorun olarak görülse de erken boşalma sorunu çiftler arasındaki cinsel ilişki kalitesinin dibe vurmasına neden olarak zaman içerisinde hem erkek hem de kadın için oldukça can sıkıcı bir problem haline gelebilmektedir. Bu kapsamda erken boşalma tedavisi kapsamında geliştirilmiş olan birçok ürün bulunmaktadır. Bu geciktirici ürünlerden kullanarak erken boşalma sorununuzu ortadan kaldırabilir ve verimli birlikteliklere sahip olabilirsiniz.

Geciktirici Nedir, Ne İşe Yarar?

Geciktirici ilaçlar erkeklerin cinsel ilişkilerinde yaşadıkları erken boşalma sorununun giderilmesi doğrultusunda üretilmiş olan ürünlerdir. Çeşitli formlarda, dozlarda, şekillerde ve boyutlarda satışa sunulan geciktiriciler içeriğindeki etken maddeler sayesinde cinsel ilişki süresini ciddi anlamda uzatarak kişilere uzun soluklu birliktelikler sağlamaktadır. Bu kapsamda üretilmiş olan birçok geciktirici tablet, hap, jel, krem ya da sprey gibi ürünler bulunmaktadır. Geciktirici ilaç kullanımı erken boşalma tedavisi kapsamında en etkili ve en doğal yöntemlerden birisidir. Uzman doktorlarında bu kapsamdaki 1 numaralı tavsiyesi olan geciktirici ilaçlar kullanımı açısından oldukça kolay olan ürünlerdir. Bu noktada ürünler ağız yoluyla kullanılan tablet, hap, jel ya da kapsül gibi geciktiriciler ve temas yoluyla kullanılan sprey ya da krem gibi ürünler olarak ayrılmaktadır. Erken boşalma sorunu yaşıyorsanız yapmanız gereken tek şey sizin için en uygun olan geciktiriciyi kullanarak bu sorununuzdan kurtulmak ve ateşli bir cinsel hayatınızda yeni bir sayfa açmaktır. Cialis 30 lu fiyat ve etki olarak eczane tavsiye ürünleri arasındadır.

Geciktirici Eczane Satış

Geciktirici ilaç siparişlerinizde dikkat etmeniz gereken en önemli konu, bu ürünleri sipariş edeceğiniz platformun güvenilir bir satış noktası olmasıdır. Elbette ki çoğu geciktiriciyi eczanelerden ya da sağlık merkezlerinden de temin edebilirsiniz ancak günümüzde gelişen teknolojiyle beraber kişiler artık internet üzerinden siparişlerini vermektedirler. Bu kapsamda sitemiz üzerindeki bütün geciktiriciler %100 orijinal bandrollü ve faturalı olarak satışa sunulmaktadır. Sizde eczane garantili geciktirici siparişleriniz için sitemizi ziyaret edebilir ve erken boşalma sorununuzdan kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Erken boşalma nedenleri ve çözüm yolları için sitemizi inceleyebilirsiniz.

 

15 Ara 2021 14:34

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar