WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erkeği Sekste Etkilemenin Yolu

Seks, çoğu kişi için önemsizdir. Fakat çiftler arasındaki bağı ve güveni güçlendirir. Çoğu kadın erkeği sekste etkilemenin yolu nedir bilmez. Toplum baskısı yüzünden kadınların çoğu çok utangaçtır ve sekste partnerine karşı yeterince açık olamaz ve cüretkar davranamaz. Seks sadece birleşmekten ibaret değildir. İnsanların bedenleri, ruhları, birbirine olan tavırları ve ön sevişmeyi de kapsayan tutkulu bir faaliyettir. Seks yaparken partnerinizi etkilemenin yolları tabii ki var. Ancak her şeyden önce utanmamanız gerekir. Vücudunuzdan, girdiğiniz pozisyonlardan ya da istekli olduğunuzu göstermekten çekinmemelisiniz.

Sekste Erkek Nasıl Etkilenir?

Bunun için pek çok şey vardır. Fakat kesinlikle olması gerekenler arasında şunlar vardır;

 • Bakımlı olmak ve güzel kokmak
 • Güzel çamaşırlar giymek
 • Bakışlarla iletişim kurabilmek
 • Etkileyici sözler söylemek
 • Sekste hakimiyet kurmak
 • Ten temasına özen göstermek
 • Partnere arzulandığını hissettirmek
 • Ön sevişmede tutkulu olmak
 • Temiz nefese sahip olmak
 • Kendiniz olmak
 • Çok ses çıkarmamak

Bunlar sekste bir erkeği etkilemek için yapmanız gerekenler arasındadır.

Bakımlı Olmak Ve Güzel Kokmak

Vücut epilasyonunuzu tam olarak yapmış olmanız önemlidir. Bazen ufak tefek tüy olsa bile, kendiniz temiz olmalısınız. Organınız temiz olmalıdır. Duşunuzu aksatmamaya özen gösterin ve sonrasına mutlaka deodorant kullanın. Saçlarınız da daima düzgün görünmeli ve temiz olmalıdır. Hoş kokulu bir parfüm kullanın. Makyaja fazla gerek yoktur ancak hafif bir göz makyajı ve güzel renkli bir oje kullanabilirsiniz. Bu arada manikür ve pedikürünüzü asla aksatmayın. Bakımsız kadın, itici kadındır.

Güzel Çamaşırlar Giymek

Partnerinize güzellik yapmalısınız. Kırmızı, bordo, mor gibi cezbedici renklerde hoş çamaşırlar giyebilirsiniz. Bunu her zaman yapmak zorunda değilsiniz. Gündelik çamaşırlarınızı giyerseniz de mutlaka temiz olmasına özen gösterin. Çamaşırlarınızı sık sık değiştirin.

Bakışlarla İletişim Kurabilmek

Bakışlarınızla iletişim kurabiliyorsanız, birbirinizi yeterince tanıyorsunuz demektir. Partnerinize söylemek istediklerinizi gözlerinizle ifade edin. Bu onu çok etkileyecektir. Tutkulu ve kendinden emin bakışlar her erkeği etkiler.

Etkileyici Sözler Söylemek

Ön sevişme ve seks esnasında partnerinize etkileyici şeyler söylemekten çekinmeyin. Ona çok çekici göründüğünü, güzel koktuğunu, size çok iyi geldiğini söylemek o anki motivasyonunuzu arttıracaktır. Bir erkek bunları duymaya ihtiyaç duyar. Duyduğunda ise gururlanır ve kendini çok iyi hisseder.

Sekste Hakimiyet Kurmak

Hakimiyeti sırf partnerinize yüklemeyin. O erkek diye seksi sürekli o yönetmek zorunda değil. Kontrolün sizde olacağı pozisyonlar da deneyin. Seksin temposunu siz ayarlayın. Bunun partnerinizin çok hoşuna gittiğini göreceksiniz. Biraz dominant olmak, size güçlü kadın imajı verir.

Ten Temasına Özen Göstermek

Ten teması, iletişim açısından çok önemlidir. Partnerinize bol bol dokunmaya çalışın. Ona masaj yapın. Sarılarak seks yapın. Bu tarz ufak dokunuşlar daha çok mutlu olmanızı sağlayacaktır. Sekste bol bol ten teması, seksin doyurucu olmasını ve birbirinize tutkuyla bağlanmanızı sağlar.

Partnere Arzulandığını Hissettirmek

Her halinizle partnerinizi arzuladığınızı gösterin. Kendinizi hazırlamanızla, ona dokunuşunuzla ve ses tonunuzla onu arzuladığınızı açıkça gösterin. Erkekler bundan çok hoşlanır. Asla utangaç olmayın ve onu ne kadar arzuladığınızı hissettirin.

Ön Sevişmede Tutkulu Olmak

Ön sevişme, sekse hazırlık adımıdır. Bu adımda partnerinizle iletişiminiz iyi olmalıdır ve ikiniz de bundan çok zevk almalısınız. Partnerinizin boynuna küçük ve etkili öpücükler kondurun. Tırnaklarınızı sırtında ve göğsünde hafif hafif gezdirin. Partnerinizin saçlarını okşayın ve ona masaj yapın. Onu çok özlediğinizi söyleyin. Ön sevişmede partnerinizi bunlarla çok güzel bir şekilde etkileyebilirsiniz.

Temiz Nefese Sahip Olmak

Maalesef hep atlanan bir adımdır ancak çok önemlidir. Seksten önce aç olmamaya özen gösterin. Çok tok olmasanız bile, aç olmayın. Aç nefes kokusu gerçekten partnerinizi sizden soğutabilir. Yemek yediyseniz dişlerinizin temiz olmasına özen gösterin. Yemekten sonra mutlaka mentollü şeker ya da sakız çiğneyin. Dişlerinizi de fırçalayabilirsiniz. Fakat nefesiniz temiz ve ferah kokmalıdır. Bu da partnerinizi etkileyen şeylerden birisidir.

Kendiniz Olmak

Seks sırasında rol yapmayın. Bir sanatçının ya da mankenin hareketlerini taklit etmeyin. Seksi olmak için tuhaf çabalara girmeyin. Bunlar sizi komik gösterir. Siz sadece kendiniz olun, doğal olun. Partnerinizi arzuluyorsanız, bu zaten bakışlarınıza ve hareketlerinize yansıyacaktır. Siz kendinizi partnerinize sonuna kadar açın gerisi kendiliğinden gelecektir.

Çok Ses Çıkarmamak

Seks esnasında çok zevk alıp inliyor olabilirsiniz ancak bunu yapmamalısınız. Kendiniz olun fakat bu sesleri kontrollü çıkarmaya çalışın. Çok fazla bağırmak ve tepki vermek partnerinizi etkilemez. İnlemelerinizi hafif hafif çıkarmaya çalışın. Çok bağırmak istediğinizde partnerinizi öpebilirsiniz ya da derin nefes alarak bunu önleyebilirsiniz. Hafif inlemeler ve derin nefesler, partnerinizi daha fazla etkileyecektir.

11 Oca 2022 11:28

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar