WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Cinsel Macun
Cinsel Macun

Dr. BellaSoft Şey Cinsel Güç Macunu 240 Gr

EK-3229

Dr. BellaSoft Şey Doğal Cinsel Güç Macunu Dr bella orijinal cinsel kuvvet macunu erkekler için performansı yükselten bitkisel karışım eczane satış sayfası

375,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Dr. BellaSoft Şey Cinsel İstek Artırıcı Güç Macunu 240 Gr

Dr. Bellasoft şey cinsel güç macunu 240 gr erkeklerin cinsel hayatlarında standardın üzerinde bir performans sergilemesi amacıyla üretilmiş olan doğal içerikli bir cinsel besin takviyesidir. Cinsel performansı arttırma doğrultusunda uzman doktorlar tarafından üretilmiş olan dr.Bellasoft Şey cinsel güç arttırıcı macun 240 gr içeriğinde tamamen saf bitki özlerinden üretilmiş olan çeşitli birçok doğal karışım barındırmaktadır.

İçeriğindeki doğal karışımlar sayesinde çok kuvvetli bir afrodizyak etkisine sahip olan bu ilaç yalnızca erkek bireylerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir ve kadınlarda herhangi bir cinsel performans arttırıcı etki göstermemektedir. Dr. Bellasoft Şey macun içeriğinde bu doğal etkenler sayesinde erkek bireylerin cinsel ilişkilerinde karşılaştıkları birçok problemin önüne geçerek vücut direncini ciddi anlamda arttırmakta ve mutlu birliktelikler sağlamaktadır.

Günümüzde yaygınlığını gitgide arttıran ve son dönemlerde cinsel gıda takviyeleri arasında büyük bir ses getiren Bellasoft macun güçlü ve uzun süreli etkisi sayesinde adından bolca söz ettirmeyi başarmıştır. Öyle ki, Bellasoft Şey cinsel macun kullanıcı yorumlarında %96 oranında olumlu bir geri dönüş yakalamıştır ve kişiler tarafından oldukça beğenilmiştir. Çeşitli formlarda, dozlarda ve boyutlarda satılan bu cinsel performans macunu cinsel hayatında yeni bir sayfa açmak isteyen kişiler için adeta biçilmiş kaftandır.

Dr. Bellasoft cinsel güç arttırıcı macun 240 gr kişiye tamamen doğal yöntemlerle gerçekleşmiş olan büyük bir cinsel güç kazandırarak ilişkide muhteşem bir performans sergilemesini sağlamaktadır. Ülkemizde Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak satılan Dr. Bellasoft Şey cinsel güç macunu siparişlerinizi yetkili satış sitemiz üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bellasoft Şey cinsel performans arttırıcı macun eczane garantili ve orijinal etiketli olarak sitemizde satışa sunulmakta ve ülkemizin bütün şehirlerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Şey Cinsel Güç Macunu Ne İşe Yarar?

Şey macun içeriğindeki doğal bitki özleri sayesinde erkeklerin cinsel hayatlarında karşılaştıkları birçok engeli ortadan kaldırarak verimli ve tutkulu bir cinsel performans göstermelerini sağlamaktadır. Erkekler belli başlı birtakım fizyolojik ve psikolojik nedenlere bağlı olarak cinsel hayatlarında isteksizlik ve keyifsizlik yaşamaktadırlar. Bu durum genç ya da yaşlı fark etmeksizin her erkeğin karşılaşabileceği oldukça yaygın görülen bir durumdur. Cinsel isteksizlik yaşayan erkeklerin ilişkilerinde odakları oldukça düşmekte ve buna bağlı olarak sertleşme sorunu ya da erken boşalma gibi birtakım cinsel işlev bozuklukları tetiklenmektedir.

Bu problemlerle karşı karşıya kalınmaması adına cinsel isteksizlik ve performans düşüklüğü asla ihmal edilmemesi gereken oldukça önemli problemlerdir. Günümüzde bu problemlerin tedavisi oldukça kolay bir hal almıştır ve bir miktar gıda takviyesi ile kişi bu sorunlarından basit bir şekilde kurtulabilmektedir. Bu kapsamda kullanımının akabinde erkek vücudundaki direnci ciddi oranda arttıran Şey cinsel güç arttırıcı macun vücuttaki cinsel dürtüleri de uyandırarak kişide yüksek bir libido artışı sağlamaktadır. Vücutta sağladığı bu libido artışı ve ilişki isteğine paralel olarak cinsel birliktelik esnasında vücuttaki kan dolaşımını hızlandırarak ereksiyon engelleyici enzimleri de bloke etmekte ve peniste çok güçlü bir sertlik meydana getirmektedir.

Bellasoft Şey macunun etkileri sayesinde erkek birey gece boyunca defalarca kez uzun soluklu birliktelikler yaşayabilir ve her ilişkisinde tutkuyu zirvede tutarak verimli bir cinsel performans sergiler. Bu kapsamda erkekler için muhteşem bir cinsel performans arttırıcı olan Bellasoft macun fiyatları bakımından da ülkemizin ekonomik açıdan zor dönemlerden geçtiği bu günlerde uygun miktarlar üzerinden satışa sunulmaktadır. Sizde online sipariş ve bilgi hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve Bellasoft cinsel güç artırıcı macun siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bellasoft Cinsel Güç Macunu Nasıl Kullanılır?

Bellasoft performans macunu kullanımı cinsel ilişkiden yaklaşık bir saat kadar önce yapılmalıdır. Kullanımda bir çay kaşığı kadar Bellasoft macunu tüketmeniz yeterli olacaktır. Tüketmeden önce ilacın etkisini tam olarak göstermesi adına iyice karıştırmanız tavsiye edilmektedir. Kullanımın akabinde ortalama yarım saat içerisinde etkisini göstermeye başlar.

Bellasoft macun etki süresi kişiden kişiye bağlı olarak değişiklik gösterir ancak ilaç ortalama 12 – 24 saat aralığında yüksek etkisini sürdürmektedir. Kullanımda bir çay kaşığından fazlasının tüketilmesi tavsiye edilmez ve yan etkilerle karşılaşılmaması adına doz aşımından uzak durulmalıdır. Kronik rahatsızlığı ya da kalp ve damar hastalığı olanların ve 65 yaş üzerindeki bireylerin kullanımdan önce doktorlarına danışmaları tavsiye edilmektedir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar