WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Dooz Dragon Geciktirici Sprey
Dooz Dragon Geciktirici Sprey

Dooz Dragon 34000 Geciktirici Sprey

EK-3109

Dragon 34000 geciktirici sprey eczane fiyatı sitemiz de kampanyalı olup erken boşalmanın çözümü için kullanımı aktif olarak tavsiye edilmektedir.

325,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Dooz Dragon 34000 Geciktirici Sprey 45 Dakikaya Kadar Uzatın

Dünyanın önde gelen cinsel ilişkiler ve sorunları karşısında insanların hayatlarını etkileyen en büyük sorunlarını çözüme kavuşturan üründür. Bilim insanları erkeklerin ilişkilerinde yaşamış oldukları en büyük soruna çözüm getirmek için Dooz Dragon 34000 Geciktirici Sprey 'i geliştirdiler.

Hem tamamen doğal olarak bitkisel bir şekilde üretilmiş doğal üründür. Bunun yanında vitaminler ve minerallerden herbal bir karışım şeklinde üretilmiş evinizde yapılan kür gibi etkili bir bilimsel çözümdür. Erkeklerin cinsel ilişkilerinde yaşadıkları sorunu erken boşalma gibi kritik sorunları çözüme kavuşturmasını sağlar. Erkeğin yatağındaki kadını yaşadıkları ilişkiden memnun bir şekilde tekrarını yaşamayı iple çekecek şekilde ayrılmasını sağlamaktadır.

Geciktirici sprey 'lerin hiç birinde olmayan E vitamini formülü ile erkeklerin gücünü ve formunu güçlendirerek cinsellikte erkeklerin en güçlü dostu olmaktadır. Tamamen doğal karışımlardan ve özel e vitamini desteğine ek afrodizyak etkisini de barındırmaktadır. Kadınları cinsel ilişki içerisinde afrodizyaktan daha üst şekilde etkileyecek bir madde daha bulunamamıştır. Kadınların afrodizyaktan almış olduğu etkileri bu ürünler beraber birleştirip buna erkeğin cinsel ilişkide verdiği güçte eklendiğinde sonuç muazzam bir zevk şöleni olmaktadır.

Dooz Dragon 34000 Geciktirici Sprey

Vücuttaki vitamin ve mineral etkilerine ek başta erken boşalma gibi kritik öneme sahip konular gelse de ereksiyon sorunu gibi buna bağlı cinsel isteksizlik ve soğukluk gibi sorunları tamamen hayatınızdan çıkarmanıza yardımcı olur. Bu ürün çok amaçlı kullanımı büyük bir mucizevi ilaçtır. Ayrıca temas yoluyla kullanılmasından ve organik maddelerin size katacağı çözümlerin partnerinize de aynı şekilde etkilerini yansıtarak cinsel ilişkinizde size en büyük destek veren güvenilir kişisel bakım ürününüz olmayı başaracağını garanti ediyoruz.

Doğallığı ve etkileri konusundaki testlerden başarılı bir şekilde geçmiş olan Dooz Dragon 34000 Geciktirici Sprey ürünüdür. Ülkemizde sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış olmasıyla beraber  Eczane garantili olarak yetkili satış sitemizden sizlere ulaştırılmaktadır. Türkiye’nin bütün bölgelerine gizli paket içerisinde hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilmektedir. Sitemizden güvenle alışveriş yapabilir ve Dooz Dragon 34000 Geciktirici Sprey 'den istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.

Hayatınızdaki kadınların sizden beklediklerini değil fazlasını verin kadınlarında size istediğinizden fazlasını verdiğini göreceksiniz. Kullanımı erkekler kadar kadınları da memnun eden Dooz Dragon 34000 Geciktirici Sprey şu anda ülkemizde binlerce satışı olmaktadır. Kullanımı erkek kadın fark etmeksizin tavsiyelerine bağlı olarak her gün artmaktadır.

Adeta fiyat performans ürünü olan Geciktirici Sprey size maliyetinizi zorlamadan alabileceğiniz hem de hiç zaman yanınızdan ayırmamanız için bu konuda da sizi düşünerek diğer gündelik kişisel bakım ürünlerine bakarak daha uygun olmaktadır.

Dooz Dragon 34000 Geciktirici Sprey 'in Yararları

Erkeğin bir kadınla ilişkisi başladıktan sonra her şey başarıyla tamamlanmış olmamaktadır kadını orgazm konusunda kadınlara güçlü deneyimler sunarak kadınların etki alanlarına güçlü bir şekilde kapılmalarını bu sayede yaşayacakları ilişkinin bağlarını güçlendirmeleri buna bağlı olarak yaşanacak heyecanlı ereksiyon ve yatak fantezileri de tüm hızı ile devam edebilecekleri anlamına gelmektedir. Dooz dragon erken boşalmaya çözüm çok güçlü bir geciktirici buna bağlı etkilerinde de sertlik ve erkeğin erekte halini korumasına destek olan vitamin ve minerallerden oluşan doğal bir üründür.

Erkeklerin erken boşalma sorunu cinsel ilişki sırasında kadının doyuma ulaşmadan yada yapılan fanteziden daha yeterli olan zevk alınmamışken çok hızlı bir şekilde boşalmasına verilen isimdir. Bu sorun genç, olgun yada yaşlı fark etmeksizin herkesin başına gelebilecek bir durumdur. Bu durumun nedenleri değişmekte olup herkesin başına gelebilecek genetik yada dönemsel olarak görülebilen işlev bozukluğudur. Erkeğin gün içerisinde yoğun tempoda çalışması stres altında kalması gibi durumlara bağlanılabilecek bir çok haklı nedeni olmaktadır Çünkü bu erken boşalma sorunu psikolojik yada fiziksel nedenlerden kaynaklanabilir.

Bu sorunların sebebi sinir, stres, heyecan, panik atak sendromu gibi daha bir çok psikolojik etkileri olabilir. Aynı şekilde bu sorunların fiziksel sebebi de yıllardır kullanılmış olan alkol ve sigara, yorgunluk, kronik rahatsızlıklara kadar bir çok sebebi bulunmaktadır. Dooz dragon geciktirici sprey cinsel aktiviteden 15 dakika önce direkt cinsel organın üzerine 2 - 3 kez sıkılıp emilmesini beklemeniz yeterlidir. İçeriğindeki e vitamini ve mineraller sayesinde cildi besler ve korur. Kullanıma bağlı olarak 3 ila 5 saat arası değişmekte olan etkisi olmaktadır. Kullanımla birlikte hissiyatı azaltmak yerine orgazm ve ereksiyon sürelerini uzatarak daha fazla zevk almanızı sağlamaktadır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar