WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Cobra 130 Mg
Cobra 130 Mg

Cobra 130 mg 10 Tablet Performans Hapı

EK-4000

Cobra 130 mg 10 tablet çabuk boşalan erkekler için çözüm sunan sertleştirici ve geciktirici ilaç eczane satış sayfası

379,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat
 • Hızlı Kargo

Cobra 130 mg 10 Tablet Cinsel Performans Hapı

Cobra 130 mg 10 tablet performans hapı plastik kutu da 10 tablet halinde satışa sunulan yüksek etkili bir sertleştiricidir. Cobra 130 mg 10 tablet kullanıcıların en sık tercih ettiği boyuttur. Cobra 130 mg etken maddesi Sildenafil sitarttır ve her tablet içeriğinde yüksek dozajda Sildenafil barındırmaktadır. Elbette ki Sildenafil haricinde güçlü sertleştirici ve geciktirici etkisi bulunan birtakım bitki özleriyle Cobra 130 mg tablet içeriği güçlendirilmiştir.

Cobra tablet sadece erkek bireylerin kullanımına uygun olan bir ereksiyon ilacıdır ve kadınlarda herhangi bir cinsel performansı artırıcı etki göstermez. Cobra 130 mg tablet ne işe yarar ve ne için kullanılır? Gibi sorular elbette ki ilacı kullanacak kişiler için büyük önem arz etmektedir. Cobra 130 mg tablet tamamen doğal içeriklerden oluşan bir ereksiyon ilacıdır ve temel olarak Erektil disfonksiyon yani bildiğimiz adıyla sertleşme sorununun tedavisi doğrultusunda üretilmiştir.

Erektil disfonksiyon cinsel ilişki sırasında peniste ihtiyaç duyulan düzeyde sertliğin kazanılamaması ya da kazanılsa bile uzun süre boyunca sürdürülememesi durumudur. Cobra 130 mg 10 tablet içeriğindeki etken maddeler sayesinde kişiye muhteşem bir performans kazandırmakta ve gece boyunca vücudu ilişkiye hazır hale getirmektedir. Cobra 130 mg 10 tablet kullanıcıları gece boyunca tekrar tekrar ilişkiye girebilir ve her ilişkisinde maksimum performans sergiler. Cobra 130 mg 10 tablet ülkemizde Sağlık Bakanlığı’nın da onay verdiği güvenilir ve doğal bir cinsel gıda takviyesidir ve erkek vücudunda %100 doğal ereksiyon sağlar.

Cobra 130 Mg 10 Tablet Etkileri Nelerdir?

Cobra 130 mg 10 tablet erkeklerde etkileri bakımından kişilerin cinsel hayatlarında karşılaştıkları birçok cinsel işlev bozukluğunu tedavi etmektedir. Cinsel işlev bozuklukları kişilerin ilişkiye girmelerini engelleyen oldukça can sıkıcı rahatsızlıklardır. Erkeklerin en sık karşılaştığı cinsel işlev bozuklukları ereksiyon sorunu, iktidarsızlık ve erken boşalma rahatsızlıklarıdır. Bu rahatsızlıkların ortaya çıkmasında etkili olan psikolojik ve fiziksel birçok faktör bulunmaktadır.

Ancak genellikle cinsel işlev bozuklukları aşırı sigara ve alkol bağımlılığı ya da yaşlılık gibi birtakım fiziksel faktörlere bağlı olarak meydana gelmektedir. Erken boşalma ya da ereksiyon sorunu tedavisinde Cobra 130 mg süper etkili bir cinsel performans artırıcıdır ve tamamen doğal bir şekilde penise muhteşem bir ereksiyon kazandırır. Bu kapsamda cinsel işlev bozukluklarının tedavisindeki 1 numaralı yardımcılardan birisi olan Cobra 130 mg 10 tablet günümüzde dünya çapında milyonlarca kişi tarafından düzenli olarak kullanılmaktadır.

Erkeklerde Cobra 130 mg tablet kullanımından kısa süre sonra etkilerini göstermeye başlar ve vücuttaki kan akışını hızlandırır. Akabinde penise kan götüren damarların genişlemesini sağlar ve vücuttaki ereksiyon engelleyici enzimleri devre dışı bırakır. Devamındaysa genişleyen bu atardamarla bol miktarda kan pompalayarak penise sağlıklı kan akışının gerçekleşmesini sağlar ve böylece penisteki kan dolaşımını hızlandırarak cinsel uyarılma sırasında çok kuvvetli bir ereksiyon elde edilir. Cobra 130 mg tabletin peniste sağladığı bu ereksiyon sayesinde erkek birey Cobra etkisi boyunca defalarca kez uzun soluklu birliktelikler yaşayabilir ve böylece hem erken boşalma hem de ereksiyon sorunu tamamen ortadan kalkmış olur.

Cobra 130 Mg Tablet Kullanımı

Cobra 130 mg tablet kullanımı oldukça kısa süreli ve pratik bir işlemdir. Cinsel ilişkiden ortalama 30 – 35 dakika önce bir adet Cobra 130 mg tabletin bol suyla beraber tüketilmesi kullanım için yeterli olacaktır. Suyun yanı sıra kulanım esnasında alkol ya da asitli içeceklerin kullanılması Cobra 130 mg tabletin etkisini azaltabileceğinden dolayı uzmanlar tarafından tavsiye edilmemektedir. Cobra 130 mg tablet kullanımının akabinde etkisini ortalama yarım saat içerisinde göstermeye başlar ve bu etki cinsel ilişki sürekliliği ile kişi bünyesine bağlı olarak 8 – 12 saat aralığında devam eder.

Cobra 130 mg 10 tablet kullanımında günde bir tabletten fazlasının kullanılmaması gerekmektedir. Doz aşımı ya da yanlış kullanım gibi durumlarda Cobra 130 mg tablet yan etkileri bakımından birtakım etkiler gösterebilir. Cobra tabletin yan etkileri oldukça nadir görülmektedir ancak yanlış kullanım ya da doz aşımı gibi durumlarda ortaya çıkabilir. Bilinen Cobra 130 mg 10 tablet yan etkileri şunlardır;

 • Baş ağrısı
 • Çarpıntı
 • Baş dönmesi
 • Mide bulantısı
 • Terleme ve iştahsızlık
 • Kol, bacak ya da sırt kaslarında meydana gelen ağrılar
 • Yüzde kızarıklık
 • Görmede bozukluk ve parlak ışığa karşı hassasiyet

Bu yan etkiler genellikle kısa süre boyunca devam etmektedir ancak eğer uzun süre devam edecek olursa doktorunuza başvurmanız tavsiye edilmektedir. Kalp ritim bozukluğu ya da benzeri kalp rahatsızlığı olanların, kronik hastalığı bulunanların, 65 yaş üzerindeki erkeklerin ve düzenli olarak ilaç kullanımı yapan kişilerin Cobra 130 mg 10 tablet kullanmadan önce doktorlarına danışarak önerilen doz miktarınca kullanmaları tavsiye edilmektedir. İlişkisinde yeni bir sayfa açmak isteyen ve tutku arayan 18 yaş üzerindeki bütün sağlıklı bireylerin tarafından kullanılabilir.

Cobra 130 Mg 10 Tablet Sipariş

Cobra 130 mg 10 tablet siparişlerinizi Cobra resmi distribütörü ve yetkili satış sitesi olan online eczane sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Eczane garantili Cobra 130 mg 10 tablet orijinal barkodlu olarak resmi sitemiz üzerinden hizmetinize sunulmakta ve Türkiye’nin bütün şehirlerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Cobra ereksiyon tablet fiyatları ülkemizin ekonomik durumu göz önüne alınarak kullanıcılarımızın yüzünü güldürmek ve cüzdanlarını zorlamamak amacıyla minimum düzeylerde belirlenmiştir.

Aynı zamanda Cobra 130 mg 10 tablet kampanyalı fiyatıyla satışa sunulmaktadır ve toplu alım yapılması durumunda adet fiyatı oldukça uygun miktarlara gelmektedir. Sizde ereksiyon sorunundan tamamen kurtulmak ve yüksek verimli birliktelikler yaşamak istiyorsanız, 7/24 açık olan online sipariş ve bilgi hattımız üzerinden bizlere ulaşabilir ve Cobra 130 mg siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar