WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Cinsel Pozisyonlar

Seks hayatımızdan beklediğimiz tatmini elde etmek için, cinsel pozisyonlar arasından bize uygun olanı, zevkimizi en üst düzeye çıkaran ve bizi en şehvetli yapanı bulup uygulamamız gerekir. Bu pozisyonlar doğru kullanıldığında çiftler cinsel yaşamlarında çok daha özel deneyimler yaşama fırsatı yakalarlar. Ancak kadınların ve erkeklerin pozisyonları farklı olabilir. Aşağıda hem erkeklerin hem de kadınların keyif aldığı pozisyonlardan bazılarını listeledik.

İlk Gece İçin En İyi Pozisyonlar Nelerdir?

Keyif verici ve ağrısız bir ilişki için bir kadının vajinal neme ve bir erkeğin yeterli ereksiyona ihtiyacı vardır. Bir kadının korku ve kaygısı gevşemeyi ve vajinal nemi bastırdığı için ilişki sırasında ağrılı olabilir. Bu durumda ön sevişme ve kayganlaştırıcıların rahatlama için faydalı olduğu söylenebilir. Erkekler de ilk gece ereksiyon olmaması ve erken boşalma gibi problemlerden endişe duyabilir. Burada eşlerin anlayış göstermeleri ve birbirlerini kollamaları gerektiği vurgulanmalıdır. Böyle bir durumda erken boşalmayı önlemek için geciktirici ürünler kullanmak faydalı olabilir. Sohbetler, duşlar vb. rahatlamaya yardımcı olur. Nazik sözlerle küçük dokunuşlar ve uzun ön sevişme de eşlerin birbirine alışması ve güven aşılaması açısından önemlidir.

Parmak Isırtan Orgazm Pozisyonları

Yaşam kalitemizi belirleyen faktörlerden birinin de cinsel yaşamımızın seyri olduğunu söylemeliyim. Cinsel hayatı daha keyifli hale getirmek istiyorsak, cinsel pozisyonlar arasında seçim yapıp bize en uygun olanı, zevkimizi en üst düzeye çıkaran ve bizi en çok kurtuluşu aramaya sevk edeni sürdürmeli ve buna sık sık başvurmalıyız. Erkeklerin ve kadınların, güç gösterilerinden veya sahip olma iradelerinden türettikleri farklı anlamlar nedeniyle farklı konumlarda olduklarını biliyoruz. İşte sadece erkekler için değil, kadınlar için de zevk veren cinsel pozisyonlar ve detayları.

Cinsel İlişki Pozisyonları

-Jokey Pozisyonu

Kadının üstte, erkeğin altta olduğu pozisyondur. Bu pozisyonda her şey kadın tarafından kontrol edilir. Hızı istediği gibi artırıp azaltabilir. Bu, ilişkilerini kontrol altında tutmaktan hoşlanan kadınlar için çok uygun bir pozisyondur. Kadınlar tarafından kontrol altına alınmaktan hoşlanan erkekler için de oldukça keyifli bir pozisyondur.

-Kelebek Pozisyonu

Bu pozisyonda kadının sırtı ve kalçaları yatağın kenarındadır ve erkek ayakta iken cinsel ilişkiye girer. Erkek çok derine inmese bile kadının G noktasına ulaşarak kadının istediği orgazma ulaşmasını sağlar.

-Misyoner Pozisyonu

İlk gecelerde en çok tercih edilen pozisyon misyoner pozisyonudur. Kadın sırt üstü yatar, adam yüzüstü. Bu pozisyonda erkek baskın taraftır çünkü kadın için pek rahat olmasa da kadının hareket özgürlüğünü kısıtlar. Öyle olsa bile, orgazm oranı yüksek olan pozisyonlardan biridir. Ayrıca tecrübesiz kadınlar için işi kolaylaştırır. Karı koca yüz yüze oldukları için bu pozisyonda öpüşebilirler, bu da her iki taraf için de duygusal olarak tatmin edici olabilir.

-İkinci Misyoner Pozisyonu

Bu pozisyonda misyoner pozisyonunun aksine kadın ayaklarını erkeğin omzuna koyar. Penis vajina ile daha kolay temasa geçebildiği için G noktası uyarılır ve orgazm kolaylaşır. İlerleyen dakikalar için inanılmazdır.

-Makas Pozisyonu:

Bu pozisyonda kontrol kadındadır. Tempo, basınç ve derinlik tamamen kadın tarafından belirlenir. Adam dizleri yukarıda sırt üstü yatar ve kadın onun üzerine oturur.

-Kaşık Pozisyonu:

Kadının sevildiğini hissettiği pozisyonlardan biridir. Bu, 7 aya kadar olan hamilelik sırasında önerdiğimiz pozisyondur. Adam kadının arkasında duruyor ve ikisi de aynı tarafta dönüktür. Orgazm için pek uygun değil ama sarılarak sevişmeyi seven kadınlar için ideal. Erkekler için bu biraz yumuşak ve kolay bir pozisyondur.

-Ayakta Durma

Bu, kadınların genellikle hoşlandıkları bir başka pozisyondur. Hem vajina hem de penis tam temas halindedir ve bu, kadın ve erkeğin kolayca kucaklaşmasını sağlar. Adam ayağa kalkar ve kadın duvara yaslanır ve bacaklarını beline dolayarak adama sarılır.

-Ayakta Koridor Pozisyonu

Kısa molalarda kaçamak yapmak için ideal. Hem kadın hem de adam bu pozisyonda ayakta durur. Kadın elini erkeğin önündeki duvara koyup kalçasını partnerine doğru uzatırken erkek kadının arkasında durur. Bu pozisyonda, ilişkiden erkek sorumludur. Bu pozisyon hayal gücüne açıktır ve her iki tarafa da büyük keyif verir.

-Doggy Stlye

Bu, çiftler tarafından kullanılan en geleneksel pozisyonlardan biridir. Bu pozisyonda kadın öndedir, dizlerinin ve ellerinin üzerindedir, erkek ise arkadadır ve dizlerinin üzerindedir. Erkek ilişkiyi şekillendirir ve yönlendirir. Bu, en popüler erkek fantezi pozlarından biridir. Bir kadının ilk seks tercihi olarak rahatsız edici olabilir. Bu nedenle, ilk ilişkiniz için seçerken dikkatli olmalısınız.

-Lotus Pozisyonu

Kadın, erkeğin kucağında otururken bacaklarını beline sarar. Bu, yüz yüze temas ve sarılmalar için harika olduğu için son derece duygusal bir pozisyondur. Bu nedenle, kadınların yüksek düzeyde duygusal ve cinsel doyum yaşadığı pozisyonlardan biridir. İlk gece için idealdir.

Gerdek Gecesi Nasıl Olmalı?

Taraflardan herhangi biri deneyimsizse, ilişkinin deneyimli bir kişi tarafından yönetilmesi önemlidir. Aynı zamanda ilk cinsel ilişkinin kolaylığı göz önüne alındığında, keyifli ve ağrısız bir ilk deneyim için çok fazla deneyim gerektirmeyen en konforlu cinsel pozisyonlar ve duruş seçeneklerini kullanmak gerektiğini söyleyebiliriz.

Bebek sahibi olmayı planlamıyorsanız, mevcut yüzlerce prezervatif türü arasından sizin ve eşiniz için en iyi olanı seçtiğinizden emin olun. Web sitemizde deneyimli veya ilk defa ilişkiye girecek çiftler için çeşitli kategorilerde uygun fiyatlı çok sayıda ürün bulunmaktadır. Detaylı bilgi almak ve tercihlerinize uygun olan ürünle ilişkilerinize renk katmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

22 Ara 2021 17:54

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar