WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Çin Topu
Çin Topu

Çin Topu 4lü Bitkisel Afrodizyak

EK-4003

Çin topu doğal afrodizyak ürün eczane güvenceli orijinal Çin topu satış sayfası

250,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • Hızlı Kargo

Çin Topu 4’lü Bitkisel Viagra Afrodizyak İlaç

Çin topuÇin topu 4’lü bitkisel afrodizyak ya da halk arasında bilinen adıyla Tibet Atomu erkeklerin cinsel hayatlarında karşılaştıkları işlev bozukluklarını tamamen doğal özlerle tedavi eden süper etkili bir cinsel performans artırıcıdır. Geçmişten günümüze erkeklerin ve kadınların cinsel hayatlarında karşılaştıkları işlev bozukluklarının tedavisi doğrultusunda yüzlerce ilaç üretilmiştir ve hala daha üretilmektedir.

Ancak Çin topu 4’lü bitkisel afrodizyağın piyasadaki diğer cinsel performans artırıcı ilaçlardan farklı gelişen birçok özelliği bulunmaktadır. Cinsel performans arttırıcılar genellikle etken madde olarak Sildenafil, Tadalafil ya da Vardenafil gibi maddeleri bünyesinde barındırırken Çin topu bitkisel afrodizyak içeriğinde bu maddelerden hiçbirini barındırmaz ve tamamen Çin ve Asya doğasında bulunan şifalı bitki özlerinden oluşmaktadır.

Orijinal Çin Topu 4 Lü Ürün

Bu bakımdan Çin topunu diğer cinsel ilaçlardan ayıran en büyük özelliği tamamen bitkisel ve doğal içerikli karışımlardan oluşan %100 doğal bir cinsel performans artırıcı olmasıdır. Çin topu 4’lü bitkisel afrodizyak içeriğinde yoğun miktarda C vitamini, CaropMolasses ya da PanaxGinsgeng gibi afrodizyaklar barındırmakta ve bu sayede erkeklerin cinsel ilişkilerinde karşılaştıkları birçok rahatsızlığı doğal yöntemlerle tedavi etmektedir. Erkeklerin cinsel hayatlarında en sık karşılaştıkları problemler cinsel isteksizlik, iktidarsızlık ve ereksiyon sorunu ya da erken boşalma gibi rahatsızlıklardır.

Çin topu 4’lü bitkisel afrodizyak etkileri sayesinde bu rahatsızlıkların tamamını etki süresi boyunca ortadan kaldırmakta ve erkeğe muhteşem bir cinsel performans sunmaktadır. 18 yaşından büyük her erkeğin gönül rahatlığıyla kullanabileceği doğal bir afrodizyak olan Çin topu erkeklerin cinsel hayatlarında hayal bile edemeyecekleri bir performansa ulaşarak verimli birliktelikler yaşamalarını sağlamaktadır. Yalnızca erkek bireylerin kullanımına uygu olan bu ilaç kadınlarda herhangi bir cinsel performans artırıcı etki göstermez.

Çin Topu 4’lü Bitkisel Afrodizyak Etkileri

Çin topunun erkeklerde etkilerine gelecek olursak, yukarıda da kaleme aldığımız üzere Çin topu kişinin sorunsuz ve keyifli ilişkiler yaşamasını sağlamaktadır. Cinsel işlev bozuklukları erkekleri her yaşta yakalayabilecek olan oldukça can sıkıcı rahatsızlıklardır. Bu rahatsızlıklar özellikle 35 – 40 yaşını aşkın erkeklerde yaşın ilerlemesine bağlı olarak birtakım fiziksel etkenlerden dolayı meydana gelmektedir.

Erkeklerin en sık karşılaştığı cinsel problem olan ereksiyon sorunu ilişki sırasında peniste yeterli sertliğin sağlanamaması ya da korunamaması durumudur. Ereksiyon sorunu günümüzde belli bir yaşı geçmiş olan erkeklerin yarısından çoğunun karşılaştığı oldukça can sıkıcı bir problemdir. Ülkemizde de ereksiyon sorunu tedavisinde kullanılan birçok ilaç bulunmaktadır ancak uzmanların bu kapsamda en güvenilir ilaç olarak gösterdikleri sertleştirici Çin topu 4’lü bitkisel afrodizyaktır.

Çin topu 8 li bitkisel afrodizyak faydalarına değinecek olursak ilaç bu kapsamda çeşitli birçok etki göstermektedir. Kullanımının akabinde Çin topu kısa sürede etkili olmaya başlar ve ilk olarak erkek vücudundaki kan akışını hızlandırarak büyük bir libido artışı sağlar. Böylece kişide muhteşem bir cinsel istek uyandırır ve penise bol miktarda kan pompalanmasını sağlar.

Çin Topu Doğal Mucize

Çin topu fiyatBunun sonucunda anında ereksiyon gücünü yükseltir ve kısa süre içerisinde peniste çok güçlü ve uzun süreli bir sertlik meydana getirir. Peniste sağlanan bu sertlik sayesinde kişi Çin topu 4’lü bitkisel afrodizyak etki süresi boyunca defalarca kez uzun süreli birliktelikler yaşar ve erken boşalma, cinsel isteksizlik ya da ereksiyon sorunu gibi problemlerin tamamı ortadan kalkar. Bunların yanı sıra Çin topunun sperm kalitesini arttırdığı ve sperm sayısını da ciddi anlamda çoğalttığı bilinmektedir. Bu kapsamda çocuk sahibi olmak isteyen çiftler tarafından da yaygın olarak kullanılmaktadır.

Çin topu kullanımı yapmak kişinin özgüvenini zirveye çıkarır ve partneriyle mutlu bir cinsel hayata sahip olmasını sağlar. Öyle ki cinsel ilişkilerinde yüksek performans sergileyen ve partnerini tatmin edebildiği için ortaya mutlu birliktelikler çıkmakta ve bu kişinin sosyal hayatını da olumlu anlamda etkilemektedir. Çin topu kullanan erkeklerin ilişkilerinde maksimum performans sergilediği ve böylece mutlu birliktelikler yaşayarak harika bir cinsel hayata sahip oldukları bilinmektedir. Bu etkileri sayesinde Çin topu günümüzde Asya kıtasının dışına çıkarak dünya çapında kullanılan bir ilaç haline gelmiştir ve ülkemizde de yüzbinlere erkek tarafından düzenli olarak kullanılmaktadır.

Çin Topu 4’lü Bitkisel Afrodizyak Kullanımı Nasıl Yapılır?

Çin topu bitkisel afrodizyak kullanımı çok kolay bir işlemdir. Çin topu kullanımında ilacın su ya da herhangi bir içecek ile tüketilmesine gerek yoktur. Macun kıvamında olan Çin topu 4’lü bitkisel afrodizyak kullanımında ilişkiden 20 dakika önce bir adet Çin topunun ağızda çiğnenerek yutulması yeterli olacaktır. Bu bakımdan hap ya da tablet formlarında olmaması nedeniyle Çin topu etkisini ortalama 15 – 20 dakika gibi kısa bir süre içerisinde göstermeye başlar. Çin topu etki süresi bakımından kişi bünyesine ve ilişki sürekliliğine bağlı olarak ortalama 24 – 36 saat aralığında etkili olmaktadır.

Kullanımda alkol ya da asitli içeceklerin tüketilmesi Çin topunun etkisini azaltabileceğinden dolayı uzmanlar tarafından tavsiye edilmemektedir. İlacın kullanımında dikkat edilmesi gereken bir diğer konuysa, günde bir adetten fazla kullanılmamasıdır. Eğer doz aşımı yapılacak olursa Çin topu mide bulantısı, baş dönmesi, çarpıntı, aşırı terleme, görmede bozukluk ve bulanıklık ya da kas ağrısı gibi birtakım yan etkiler gösterebilir. Bu gibi etkilere maruz kalınmaması adına Çin topu kullanım talimatlarına uygun olarak önerildiği şekilde kullanılmalıdır.

Çin topu yan etkileri genellikle kısa sürmektedir ancak uzun süre boyunca devam eden baş ağrısı ya da penis sertliği gibi durumlarda doktorunuza başvurmanız gerekecektir. Şeker ya da tansiyon gibi kronik hastalığı olanların, kalp hastalarının, damar tıkanıklığı olanların, düzenli ilaç kullananların ve 65 yaş üzerindeki kişilerin Çin topu kullanımından önce doktorlarına danışmaları ve onay verilirse kullanmaları tavsiye edilmektedir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Kadir 06 May 2023 01:36

Etkisi Çok İyi

Bu ürünü denedim mükemmel bir etki yaptı bir gün kadar sürdü bildiğin şov yapıyorsun ılık suyla çiğneyerek kullandım çin topu fiyat olarak ta uygun tavsiye ederim artık devamlı adresim bu site hem hızlı gönderiyorlar hem de ürünleri orjinal

Benzer Ürünler

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar