WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Cabs Glide Kayganlaştırıcı Jel
Cabs Glide Kayganlaştırıcı Jel

Cabs Glide Su Bazlı Medikal Kayganlaştırıcı Jel 250 ML

EK-144

Cabs Glide Vajinal Kuruluk Giderici Su Bazlı Medikal Kayganlaştırıcı Jel 250 ML

359,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Cabs Glide Su Bazlı Medikal Kayganlaştırıcı Jel

Cabs Glide su bazlı medikal kayganlaştırıcı jel 250 ml halinde satışa sunulan ve cinsel ilişkilerinde hazzı arttırmak isteyen herkes tarafından kullanılabilecek olan doğal içerikli bir ilaçtır. Cabs Glide kayganlaştırıcı jel hem erkek hem de kadının cinsel ilişki sırasında aldığı hazzı ciddi oranda arttıran tamamen doğal içerikli bir cinsel ilaçtır. Cabs Glide yetkili satış sitemiz üzerinden uzun yıllardır ülkemizde satışa sunulmaktadır.

Piyasada birçok muadili olmasına rağmen bu ilaç yüksek etkisi ve uygun fiyatları sayesinde oldukça büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmış ve popülerliğini ciddi anlamda arttırmıştır. Özellikle Cabs Glide kayganlaştırıcı kullanıcı yorumlarında sağladığı yüksek orandaki olumlu geri dönüş sayesinde kısa süre içerisinde kulaktan kulağa yayılmış ve günümüzde yüzbinlerce kişinin cinsel hayatlarında düzenli olarak kullandıkları bir kayganlaştırıcı haline gelmiştir. Uzun süreli ve güçlü etkisi sayesinde Cabs Glide kayganlaştırıcı jeller arasında en sık kullanılan ilaç haline gelmeyi başarmıştır.

Ülkemizde Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylanmış güvenilir bir kayganlaştırıcı olan Orijinal Cabs Glide eczane garantili ve bandrollü olarak yetkili satış sitemiz üzerinden kullanıcılarımızın hizmetine sunulmaktadır. Cabs Glide kayganlaştırıcı jel 250 ml fiyatı açısından herkesin bu ilaca kolay bir şekilde ulaşabilmesi amacıyla oldukça uygun miktarlar üzerinden satışa sunulmaktadır.

Ülkemizin ve bütün dünyanın ekonomik olarak zor günlerden geçtiği bu dönemde Cabs Glide fiyatları taban düzeylerde tutulmuştur. Çeşitli boyutlarda ve dozlarda Cabs Glide kampanyalı fiyatıyla satışa sunulmaktadır. Sizde cinsel hayatınızdaki hazzı arttırmak ve tutkulu birliktelikler yaşamak için online sipariş ve bilgi hattımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Cabs Glide kayganlaştırıcı jel siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cabs Glide Su Bazlı Medikal Kayganlaştırıcı Jel 250 Ml Etkileri  

Cabs Glide cinsel ilişkilerinde yeni bir sayfa açarak hazzı ve tutkuyu zirveye çıkarmak isteyen herkes tarafından kullanılabilir. Cinsel ilişki esnasında belli başlı durumlara bağlı olarak kadında vajinal kuruluk olabilmektedir. Bu gibi durumlarda kayganlaştırıcı jel kullanımı yapmak hem ilişkiye girmeyi kolaylaştırır. Aynı zaman da ilişkiyi muhteşem keyifli bir hale getirecektir.

Cabs Glide kayganlaştırıcı jel etkisinin yanı sıra içeriğindeki afrodizyak sayesinde ilişkiden alınan hazzı da zirveye çıkararak hem erkek hem de kadın için verimli bir birliktelik ortaya çıkarmaktadır. Cabs Glide kayganlaştırıcı jelin etkisi sayesinde vajina kuruluğu giderir. Meydan gelen ıslanma penisin vajina içerisindeki hareketini hızlandırmakta ve kolaylaştırmaktadır.

Böylece ilişki sırasında alınan haz her iki taraf içinde ciddi oranda artar. Vajina kuruluğu günümüzde birçok kadının yaşadığı oldukça yaygın bir durumdur. Vajinanın doğal olarak ıslanmaması stres, depresyon, üzüntü ya da doğum sonrası vücut fonksiyonlarında meydana gelen bozulmalar gibi birtakım nedenlerden dolayı meydana gelebilir.

Vajinada kuruluk olması halinde ilişkiye girmek kayganlığı ciddi oranda azaltacak ve hem erkek hem de kadın için keyifsiz birliktelikler ortaya çıkacaktır. Bundan dolayı bu gibi durumlarla karşılaşılmaması adına ilişkilerinizde mutlaka kayganlaştırıcı jel kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Medikal kayganlaştırıcılar arasında kişilerin en sık tercih ettiği ilaç Cabs Glide jeldir. Cabs Glide piyasadaki diğer birtakım ürünler gibi yağ, petrol ya da silikon bazlı değildir ve su bazlı olarak üretilmiş olan %100 doğal bir kayganlaştırıcıdır. Temas yoluyla kullanılan Cabs Glide jel içeriğinde vücut kimyasına zarara verici özellik teşkil eden herhangi bir madde barındırmaz. Ürün tamamen zararsızdır. Bundan dolayı kayganlaştırıcı jel kullanımı yapacak olan kişilerin bu duruma endişe ya da korkuyla yaklaşmasına neden yoktur. Çekinme hali olacak herhangi bir durum kesinlikle bulunmamaktadır.

Cabs Glide Kayganlaştırıcı Jel Nasıl Kullanılır?

Cabs Glide kayganlaştırıcı jel 250 ml kullanımı oldukça kolaydır. Cabs Glide kullanımında cinsel ilişkiye girmeden hemen önce ortalama bir çay kaşığı miktarında kayganlaştırıcıyı penise ve vajina kenarına sürmek kullanım açısından yeterli olacaktır. Cabs Glide kayganlaştırıcıyı isterseniz penis ucuna ya da prezervatife de sürebilirsiniz. Ayrıca prezervatif ile kullanımında hassasiyeti ve keyfi arttırmak için ilişkiye girmeden öne prezervatifin ucuna bir damla daha kayganlaştırıcı sürebilirsiniz.

Cinsel ilişki esnasında kayganlık bitecek olursa tekrar sürebilirsiniz. Kullanımda belirtilen miktardan daha fazla sürülmesi hazzı arttırmayacaktır aksine cinsel birlikteliği olumsuz anlamda etkileyebilir. Cabs Glide kayganlaştırıcı jel tamamen doğal bir ilaçtır ve bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar