WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Alfa Man Damla
Alfa Man Damla

Alfa Man Erkek Afrodizyak Damla

EK-2550

Alfa man erkek damlası cinsel istek azlığı yaşayan erkekler için istek artırıcı afrodizyak etkili cinsel kuvveti yükselten damla eczane ürün sayfası

599,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Alfa Man Erkek Cinsel İstek ve Güç Artırıcı Damla

Alfa Man erkek damla cinsel hayatında yeni bir sayfa açmak ve performansında zirveye çıkmak isteyen erkekler için üretilmiş olan yüksek etkili bir cinsel performans arttırıcıdır. Temel olarak cinsel performans arttırıcı etkisi doğrultusunda Alfa Man erkek damla erkeklerin cinsel ilişkilerinde yaşadıkları birçok rahatsızlığın tedavi edilmesini sağlayarak kişiye hayallerindeki cinsel performansı sunar ve tutkulu birliktelikler sağlar. Alfa Man erkeklere özel bir cinsel ilaçtır ve kadınların kullanımına uygun değildir.

İçeriğinde herhangi bir kimyasal barındırmayan ve tamamen saf doğal karışımlardan üretilmiş olan Alfa Man cinsel isteksizlik, iktidarsızlık ya da erken boşalma gibi rahatsızlıkların önüne geçerek bu problemleri tamamen doğal yöntemlerle tedavi etmekte ve etki süresi boyunca ortadan kaldırmaktadır. Cinsel hayatında birtakım problemler yaşayan erkekler için üretilmiş olan bu ilaç tamamen doğal bir afrodizyaktır ve ülkemizde Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylı bir şekilde satılmaktadır.

Alfa Man kullanıcı yorumlarında yakaladığı %96 oranında olumlu geri dönüş sayesinde günümüzde kullanımını ciddi oranda arttırmıştır ve binlerce erkek tarafından düzenli olarak kullanılmaktadır. Alfa Man erkek damla satışları yetkili satış sitemiz üzerinden gerçekleştirilmektedir. Orijinal Alfa Man erkek ekol eczane garantili ve bandrollü olarak satışa sunulmakta ve başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bütün şehirlerine hızlı bir şekilde teslim edilmektedir.

Alfa Man erkek azdırıcı fiyatları açısından ülkemizin ekonomik olarak zor günlerden geçtiği bu dönemde oldukça uygun ve makul miktarlar üzerinden satışa sunulmaktadır. Sizde sitemizi ziyaret ederek Alfa Man kampanyalı fiyatlarından yararlanabilir ve siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alfa Man Erkek Damla Ne İşe Yarar?

Alfa Man erkek damla etkileri açısından yukarıda da kaleme aldığımız üzere temel olarak cinsel isteksizlik, sertleşme sorunu, erken boşalma ve iktidarsızlık problemlerinin tedavisi kapsamında kullanılmaktadır. Bu rahatsızlıklar günümüzde özellikle 40 yaşını aşkın her iki erkekten birinin karşılaştığı oldukça yaygın ve moral bozucu problemlerdir.

Genel olarak cinsel işlev bozukluğu adı verilen bu rahatsızlıkların meydana gelmesinde etkili olan birçok faktör bulunur. Cinsel işlev bozuklukları günlük hayatın meydana getirdiği stres, üzüntü, yorgunluk ya da depresyon gibi birçok farklı nedenlerden dolayı meydana gelebilir.

Özellikle yaşam şartlarının zorlaştığı bu dönemlerde kişiler cinsel hayatlarında da birtakım zorluklar yaşamakta ve bu durum sosyal anlamda bireyleri zedelemektedir. Bu kapsamda kişilerin hem cinsel hem de sosyal hayatlarında mutluluğu yakalaması adına Alfa Man erkek afrodizyak damla uzman doktorlar tarafından üretilmiş ve tutkulu birliktelikler isteyen kişilerin hizmetine sunulmuştur. Alfa Man içeriğindeki yoğun afrodizyak etkisi sayesinde kullanımının akabinde vücuttaki cinsel dürtüleri uyandırarak yüksek bir libido artışına neden olur ve kişide büyük bir cinsel arzu uyandırır.

Aynı zamanda vücuttaki erkeksi hormonları serbest bırakarak kan akışını hızlandırır ve penise bol miktarda kan pompalanmasını sağlar. Bunların sonucunda penisteki kan dolaşımını sağlıklı düzeylere getirerek peniste çok güçlü ve uzun süreli bir ereksiyon kazandırır. Alfa Man penise sağladığı bu doğal sertlik sayesinde cinsel ilişki sırasında erkek defalarca kez uzun soluklu birliktelikler yaşayabilir ve maksimum performansa ulaşır. Böylece Alfa Man cinsel isteksizlik, iktidarsızlık, ereksiyon sorunu ya da erken boşalma gibi problemlerin tamamını ortadan kaldırarak kişiye muhteşem bir birliktelik imkânı sunar.

Alfa Man Erkek Damla Kullanımı

Alfa Man afrodizyak kullanımı cinsel ilişkiden ortalama 40 – 45 dakika önce yapılmalıdır. Kullanımda bir bardak su ya da meyve suyu içerisine ortalama 5 – 7 damla Alfa Man damlatmanız yeterlidir. Alkol ya da asitli içeceklerle kullanılması Alfa Man etkisini azaltabileceğinden dolayı üretici firma tarafından kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Kullanımın akabinde yaklaşık 25 – 30 dakika içerisinde etkisini göstermeye başlar ve bu etki kişinin bünyesine bağlı olarak uzun saatler boyunca devam eder. Alfa Man erkek damla kullanımında önerilen dozun üzerine çıkılmaması oldukça önemlidir.

Doz aşımı yapılacak olursa Alfa Man yan etkileri bakımından baş ağrısı ve baş dönmesi, çarpıntı, terleme, iştahsızlık ya da görmede bozukluk gibi birtakım etkiler gösterebilir. Alfa Man erkek afrodizyak yan ektileriyle karşılaşılmaması adına kullanım talimatlarına uygun olarak tüketilmelidir. Kronik rahatsızlığı, kalp ya da damar hastalığı olanların, düzenli ilaç kullananların ve 65 yaş üzerindeki bireylerin kullanımdan önce doktorlarına danışmaları ve önerilen doz miktarınca kullanmaları tavsiye edilmektedir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

    © 2024 Ekol Eczane İtriyat Ürünleri. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar